Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan egyedülálló anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egyedülálló anyuka aki szerint rossz döntés volt a válás? Mert azóta még rosszabb mint amikor együtt voltak?

Figyelt kérdés
Például mindent egyedül kell megoldani, nincs segítség ,vagy bármi egyéb
2022. júl. 29. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nehéz, de ettől függetlenül nem bántam meg.
2022. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem bántam meg. Kilábaltam a hitelből, egyenesbe jöttem, jó pár év után találtam társat is, már házasok vagyunk.
2022. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok bővebben:

Anyuka kfoldon élt a külföldi párjával.házasság gyerektervezés stb. Aztan terhes lett de a párja ekkor ment vmi kiküldtésbe.

Azonnal otthagyta a párját, hazajött Mo-ra. Egyedüli gyerekvállalás apa nélkül.

Az apa 3 év mulva tért vissza es könyörgött hogy menjen vissza az anyuka. A 3 ev alatt egy centtel sem segitette a családot. Anyuka nem ment vissza


Azota is márol holnapra élnek csonka családban a gyerekkel, gyerekhez passzolo reszmunkákkal, gyerektartást nem tudják behajtani sem.


Ha visszament volna a gyereke 3 nyelven beszélne már anyanyelvi szinten, külföldön élnének es nem az itthoni egyedulállo anyanyomorban.

Plusz anyuka depresszios lett. A gyerekre kihatással van.

2022. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*anyuka azonnal otthagyta a párját mert az kiküldetést vállalt. Terhesen jött Mo ra.es letelepedni.
2022. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nem bántam meg, erős nő vagyok,megallom a helyem. Dolgozók, gyereket nevelek, háztartást vezetek, nem zavar senki, nem szól bele semmibe a másik, nem kell hallgatnom más sirankozasat, szóval, jó ez így.
2022. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összességében nem bántam meg. Bizonyos szempontból nehezebb lett (anyagilag főként), de nagyon jó érzés, hogy már nem kell megfelelnem többé egy örökké hisztiző-morgó-elégedetlen, agyilag egy kamaszfiú szintjén megrekedt, önző"férfinak.
2022. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb döntése volt, mert a fiam apja sajnos mint kiderült nem alkalmas egy családhoz. Hétvégi apukának viszont jó.

Havi 20ezer fttal járul hozzá a gyerekneveléshez, évekig külföldön volt elég magas fizetéssel akkor nem is látta a gyereket és pénzt se adott egy Ft-tal se többet. Ezt is sokszor több hónapos csúszással.

De szerencsére egyedül is boldogultam. Munka mellett tanultam és jól fizető állásom lett. Önkormányzati lakást is kaptam egy idő után és apuka is csak nézett mire vittem nélküle is. Soha nem bántam és bánnám meg.

2022. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!