Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan érezhetem rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érezhetem rosszul magam a viselkedésem miatt?

Figyelt kérdés

Adott egy se veled se nélküled, de inkább nélküled kapcsolat.

2 hónapja szakítottam, mert megelégeltem hogy a volt barátnő még mindig képben van. De olyan szinten, hogy bármikor átjöhetett ha akart pl.

Besokalltam és elmentem.

Hosszú hetek múlva újra elkezdtünk beszélni, ő tett lépéseket az újrakezdésre. Már épp kezdtem volna meghajlani, mikor kiborult az agyam végleg.

Segítségre volt szüksége, kb 15 perccel később írtam vissza, de addigra már megoldotta, jön az ex és megcsinálják.

Finoman akadtam ki, nem kezdtem el jelenetet rendezni, kérdeztem hogy ezt most miért. Csak a háborgás jött, meg hogy ö neki is millió oka lenne féltékenykedni stb...

Azóta kb 2x keresett, én már nem. Teljesen kiábrándított, hogy megint itt tartunk.

Ami miatt rosszul érzem magam, hogy talán nem volt jogom számon kérni ezt a dolgot? Hiszen hivatalosan nem vagyunk együtt. Hülyén érzem magam sajnos.

Jövő héten találkoznánk hónapok után először, de lemondtam. Flegma hisztis támadó stílussal fogadta, vérig van sértve. Kapcsolatbontás innentől.

Mindennek elhord, a hibás mindenért én vagyok, most meg öl a bűntudat.



2022. júl. 31. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja jol hogy neked nem tetszik hogy az exe a képben van es soha nem is tetszett nem is értem hogy azt hiszi na majd most elfogadod vele egyutt a csomagban?
2022. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne érezd magad rosszul, jogosan akadtál ki. Azt nem tudom, ő mégis mit gondolt? Tart egy kicsi háremet magának, vagy mi? Az ex az ex, ne legyen jelen az életetekben. Más, ha lenne közös gyerekük, mert akkor nyilván elkerülhetetlen, hogy néha (!) megjelenjen, mert a gyereket együtt nevelik, de ez itt konkrétan olyan, mintha ők még mindig valahogy együtt lennének, te meg lennél a harmadik (?!) a felállásban. Szerintem hagyd a csávót és keress egy olyat, aki megbecsül és tisztel, szeret.
2022. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne érezd magad hibásnak.

Miért kezd kapcsolatba valaki akinél még képben van az exe? Nem is értem.

Akkor miért nincs az exével?

Nem is kellett volna téged "hitegetni" amíg nem tudja eldönteni, hogy ki az aki kell neki.

Ezért szokták azt javasolni, hogy két kapcsolat között mindenki maradjon egy kicsit egyedül, hogy tisztázódjanak az érzései, gondolatai.

De aki ennyire nem tud lekattanni az exéről, az ne hitegessen másokat kapcsolat reményében.

Te még a jobbik eset vagy, mert benned van tartás, ami nagyon sok emberről nem mondható el. Sokan "lemennek kutyába" és sírva könyörögnek még ilyen esetben is, de akiben van egy kis tartás az szépen elköszön a másiktól. Legyen boldog az exével.

2022. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul, senki sem tolerálná.
2022. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen bűntudatod, ez egy barom ès manipulálni akart.

Pofán röhögnèm, aztàn közölném, hogy nyugodtan hisztizhet az anyjànak, a te életedből meg hordja el magàt.

2022. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Mindig a féltékenységgel jött, hogy én mennyi okot adtam rá. Ja, persze.

Gondoltam már rá hogy bosszúból is csinálhatja, de inkább csak egy ilyen mental nyomorék így 32 évesen. Kiröhögi mindenki a környezetében ezektől a malőröktől.

2022. júl. 31. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is vagytok legális, “hivatalos” kapcsolatban, akkor nincs mit veszítened.

Primitív pasas. Kuka.

2022. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

“Kiröhögi mindenki a környezetében ezektől a malőröktől.”


Nem malőr ( az apró baleset), hanem allűr, pózolás, játszmázás, átlátszó akciózás. Infantilis, primitív. Az ilyenre nem lehet normális kapcsolatot építeni, tartson bármeddig is.

2022. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy újrakezdeni akkor LEHET érdemes, ha megszűnt az az ok, ami a szakításhoz vezetett. Nálatok egyértelműen nem szűnt meg. Örülj neki, hogy időben kiderült, és felejtsd el a pasit.
2022. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!