Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt számomra a kapcsolat eléggé unottá, megszokottá vált.

A szakítás oka az hogy már nem érzem jól vele magam mint korábban és elegem van hogy keveset vagyunk együtt, mivel hétvégén tudunk találkozni csak és van köztünk 70km. A szex is rossz vele állandóan csak én akarom, én kezdeményezem ha csináljuk akkor is sz*r egy pozitívum hogy legalább orál van. Már viberen /messengeren sincs kedvem még vissza írni se neki mert unott az egész beszélgetés. Próbáltam szakítani vele, nem lehet egyszerűen. Sír folyamatosan, hívogat, regényeket írkál, el jön a házamhoz és addig sír, sajnáltatja magát hogy megsajnálom és a végén kibékülök vele. Nem érdekli egyáltalán hogy én már nem akarok vele lenni, úgy érzem csak a saját érzései érdeklik az hogy én mit akarok az levansz*rva csak minden áron maradjak vele. Sokszor már azzal fenyegetőzött hogy megöli magát.

Egyszerűen nem tudok tőle szabadulni. A heti 1-2 szex is kevés számomra, bár ha még kiadós lenne még elviselém, de nem az.

Hogy szakítsak így vele?

22f



2022. aug. 4. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Te is jól elsírtad magad, de arrol nem írtál, higy konkrétan szakítottál-e vele, vagy csak meglebegtetted a szakítás lehetőségét?
2022. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj lehetőséget, hogy ott sírjon. Zárd be az ajtót, ne engedd be, ne vedd fel a telefont, és főleg ne sajnáld meg.
2022. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő hány èves hogy sír veled egykorú vagy idösebb?
2022. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Velem egykorú.
2022. aug. 4. 23:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tenyleg csak igy lehet.

Mondd neki hogy sajnalod de szeretnéd ha figyelembe venne téged is, és le kell tiltsd. És ne zaklasson. Es ehhez gdtsd magad. Es ne oldd fel 3 nap mul a pl

2022. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán, nem kell megsajnálni!

Mondd meg a szüleinek, barátoknak, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik, segítsenek neki. Te meg szállj ki belőle.

2022. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen expasim. Fogadni mernék, h konkrétan nem mondtad ki neki a szakítást, csak célozgatás volt. Ezeknél is ugyanez a duma volt, h én lesz*rom, h ő mit akar, amikor minden nap kérdeztem, h mi legyen h legyen aztán válaszolni is csak 3-4 óra válaszolt, h ő nemtudja... Viszont a szakítást kimondása t.ketlen volt, mert h ő azt hitte, h nekem ezekből leesik és én dobom ki.

Az lenne a legjobb, ha konkrétan megmondanád neki, de tudom, h úgyse fogod.

2022. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Írd meg privátba a számát, s kikezdek vele ;)
2022. aug. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tiltsd le mindenhonnan, az ajtódat zárd be, mintha nem lennél otthon. Csak így lehet.

Hidd el. Tapasztalat. Nem szabad megsajnálni, a te èlet teszi tönkre.

Nálam 3 hónapig próbálkozott még az exem, hiába tiltottam le mindenhonnan azonnal a szakítás után. Barátaimon keresztül próbálkozott. Megmondtam a barátaimnak, hogy nem akarok róla tudni, nekem ne mondjanak róla semmit. Úgyhogy feladta végül.

Az öngyilkosság pedig csak fenyegetés, zsarolás. Nem kell vele foglalkozni.

2022. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért nem tiltod le mindenhonnan????

Megmondom: mert határozatlan vagy.

2022. aug. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!