Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek volt már szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már szeretője szakitás után tiltsátok mindenhonèt vagy mèg nèha beszèltek ?

Figyelt kérdés

#szerelem #Szeretők #Èvekig tartó viszony
2022. aug. 6. 09:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarod szivatni magad és tényleg le akarod zárni, szakíts meg minden kapcsolatot. Akik nem szakítják meg, nyitva hagyják a kiskapukat, hogy esetleg még valamikor, valami...
2022. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
14%
Nekunk tiltani sem kellett egymast ahhoz hogy lazán elfelejtsuk egymást. Semmiféle lelki kotelék nem alakult ki.
2022. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
1# Megbeszèltünk hogy ö letilt hogy jobb lesz így mindkettönknek,csak rosz èrzès van benem
2022. aug. 6. 09:48
 4/34 A kérdező kommentje:
2# Meddig tartot a viszonyotok ?
2022. aug. 6. 09:49
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván rossz érzés van benned, ha vele volt valami szórakozás, most meg nem lesz. evvan.
2022. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
38%

Amig a mérgező barátommal jártam aki mellett szükségem volt egy vigasztalo pátyolgató pótlékra.

Szakitás után sírva ríva(szerelmi bána én ugy elfelejtettem a szeretőmet mint a sicc, aki amugysem egy fejreesett férfi, tele van nőkkel mindig.

2022. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
4# re ment a válaszom(6)
2022. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Folyt: de igy 10 év muova is szivesen ajánlja magát ha vmi retek alja pasi mellett szükségem van rá), de nem keres nem zaklat nem zavar soha, csak a nyitott kapu van.
2022. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
14%

Ugyanez van velem is. 2 hete nem beszélünk. Hozzáteszem, ez előtt már volt ilyen, és mindig feloldott és folytattuk. Van egy olyan érzésem, hogy most már nem fog. De ki tudja.

Nekem is rossz, hiányzik, mert én megszerettem, ő is megkedvelt, de hosszú távon talán jobb lesz így.

4 év volt, de nem folyamatosan.

2022. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
9# es Nekünk is hasolo csak mik megbeszèltünk hogy vège vagyis èn szeretem volna mert már nem ment!ès ö bele egyezet nagy nehezen sok vita után ès letiltot
2022. aug. 6. 11:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!