Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik ha csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ha csúnyán bánt velem és hazudott?

Figyelt kérdés
Volt egy párom, akivel 4 évig voltunk együtt. A 4 év alatt folyamatosan volt neki más-más lány akit mellettem szédített, bulikba pedig nem mehettem vele mivel ott mindig megcsalt. Mai napig úgy érzem hogy ezek ellenére különleges volt a szerelmünk és a kapcsolatunk is, viszont sokszor nagyon csúnyán bánt és beszélt is velem. Nem értem hogy fér össze az a nagy mennyiségű szeretet amit tőle kaptam és ez a viselkedés. Lehet rosszul látom de én meg vagyok győződve róla az első naptól kezdve hogy különleges voltam számára. Kb 1 hónapja de veled se nélküled kapcsolatba kerültünk amit én akartam de ő folyton azt akarta béküljünk ki. Most pár napja azt mondta nem akarja ezt tovább húzni legyen vége. Aznap este még eljött hozzám bocsánatot kérni, de én nem engedtem belőle. Sajnos ezek ellenére aznap este szerelmesen összebújva feküdtünk, majd elment és lezártuk a dolgot. Azóta bunkó velem és utálatot érzek felőle. Folyamatosan járja az éjszakát és új lányokat bolondít. Szavakba sem tudom önteni mennyire hiányzik és mennyire át akarom ölelni és tudni hogy itt van mellettem és vigyáz rám. Nem értem miért.

2022. aug. 13. 20:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom amin most keresztül mész! Gondolom még fiatal vagy és azért nem tudsz túllépni rajta.


Hidd el, ha idősebb leszel, az ilyen pasikat messziről fogod kerülni és nem hogy 4 évet, de egy percet nem fogsz ilyen pasikra pazarolni.


Kell még néhány csalódás, lecke mielőtt megtanulod kezelni az ilyen “embereket “ :)


Kitartást! :)

2022. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik csaja ugyanezt érzi


Valszeg ért a nőkhöz. Mindegyik különlegesnek hiszi magát tőle, mert jol is tud bánni velük.

Tanithatná az inceleket

2022. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maneko ***** válasza:
100%
Szóval röviden: pocsékul bánt veled, megcsalt, néha kedves volt hozzád, neked meg hiányzik. Nos, én nem vagyok pszichológus, sem szakember - surprise!! -, de az a végső két mondat nekem picit úgy hangzik, mint egy párkapcsolati függőség nyitó akkordja. Ismerős a dallam, sokszor hallani ilyet sajnos, hiába próbálja magát szerelemnek álcázni. ^^" Azért remélem, tévedek. DE! Akármivel is próbálsz majd felejteni, család, baráti kör, új hobbi, munka, buli akármi, egyet tarts szem előtt: ne menj vissza a simlis sperma-herdálóhoz! Amúgy, neked szerintem nem ő hiányzik, csak az érzés, hogy valaki törődik veled. Ha kellően sikerült kiheverned ezt a trófeavadászt, akkor szerezhetnél egy kedvesebb fickót. De ez csak az én véleményem, semmi egyéb. Kellemes továbblépést! :)
2022. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülye ez a szerelem.

Az első komoly barátom volt ilyen. Úgy tudnám leírni leginkább, hogy ha együtt voltunk, égett a ház. Tűz volt, lángolt minden. Imádtam, de nagyon fájt.

Brutál féltékeny volt a semmire, fel is pofozott, nőzött, többször megcsalt, stb. végülis az egyik nőciért hagyott el.

Minden szerelem különleges, ez még nem azt jelenti hogy jó és egészséges.

Tiltsd le mindenhonnan, bírd ki kérlek, hogy ne keresd. Eljön majd az életedbe az az ember, akivel még ennél is különlegesebbek lesztek egymás életében. Lesz tűz is, tisztelet, megbecsülés, támogatás, elfogadás.

Szép vagy, erős vagy, jobbat érdemelsz nála. Ölelés ❤️

2022. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!