Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges annyira csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges annyira csúnyán szakítani hogy ami volt szerelem, abban a pillanatban megszűnik amikor elválnak útjaik?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2022. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Átéltem már ilyet.
2022. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, sőt aki nem érdekelt korábban azt nem is igazán tudom utálni. Volt olyan exem aki szándékosan félrevezetett, szemembe hazudott és ezt heteken át tagadta. Amikor kiderült bocsánatot kért, de úgy váltunk egymástól, hogy ne kerüljön a szemem elé, mert nem állok jót magamért.
2022. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Várok még válaszokat.

Nekem nagyon idegen érzés, egyik exemnél sem éreztem még ilyent, azt hittem/hiszem, hogy beteg vagyok, vagy valami nem stimmel az agyammal hogy nem hiányzik. Maximum a szex, de ahhoz meg nincs köze exemnek ez fix.

Pedig nagyon szerettem, remegtem érte, jelenleg mindenféle színben pompázik a testem, annyira megvert mert kitoloncoljtam a lakásamból, provokált hogy inkább hívják rendőrt de ő nem megy el… szóval tettem róla amikor elkezdett püfölni, én sem vagyok szent. Viszont mondott olyan mondatokat ami végképp elgondolkodtatott, és szerintem ezek a mondtok miatt nem éreztem hogy hiányozna, vagy hogy valaha is visszasírnám.

2022. aug. 17. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, nincs semmi baj az agyaddal, örülj neki hogy nem kerültél bele a stockholm szindrómás spirálba. Azért mert az utóbbi a gyakori jelenség, nem jelenti azt, hogy az a normális, egyáltalán nem normális visszamászni a bántalmazóhoz, ez sajnos egy komoly pszichikai kórkép. Remélem többet nem állsz szóba azzal a vadbarommal.

Sajnálom, ami veled történt, jobbulást kívánok a sérüléseid miatt!

2022. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen, sőt, az a jobbik verzió, mert egy pillanatra szertefoszlatja a reménykedést és az illúziókat.

Gyakorlatilag minél bunkóbb egy szakítás, annál jobb a te szempontodból!


Ilyen, ha a nő tiszteletlen, flegma, lekezelő, beszólogatós a szakításkor. Hovatovább megcsal, vagy büszkén ecseteli az új kalandját.


Sokkal roszabb, ha "szépen", konfliktus nélkül szakítotok. Akkor még nagyon sokáig tömi az agyad az illúziókkal....

2022. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az h....
2022. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kb 1 mp alatt elásta magát egy undorító cselekedettel. Azonnal kitisztult a fejem.
2022. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5# köszönöm❤️

6# próbáltam vele normálisan szakítani, majdnem egy hónapig könyörögtem” hogy maradjunk barátok… jobban érzem magam nélküle… egyszerűen nem felel meg… nem vagyunk kompatibilisek egymással… stb.. ezeket persze ideiglenes hisztiknek vette… ezért is hülyültem bele részemről. Egy férfi részéről viszont nem értem miért kell megvárni a nem látlak szívesen, taka*** szavakat… -.-

7#mi az h..? Micsoda?😅

8#nagyon sajnálom… 😿


Nagyon szépen köszönöm a kommenteket!! Kezdem elfogadni hogy mégsem vagyok agybeteg😅

Mivel első kapcsolatomban is bántalmaztak onnantól automatikusan magamat bántottam.. biztos kiérdemeltem” nekem kéne változtatni ha minden kapcsolatom így végződik… :/

2022. aug. 17. 13:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvert, és elmondott mindennek, akkor nincs min csodálkozni. Ennél kevesebb is elég a végleges csalódáshoz, pld. a megcsalás.
2022. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!