Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy zajlott a különköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott a különköltözés nálatok?

Figyelt kérdés

6 éve élünk együtt, nem közös az ingatlan, gyerek nincs.

Nem vesztünk össze, csak nem működik már jól az egész. Nem tudja, hogy már konkrét terveket szövögetek az elköltözésre.

Testvérem most repül ki, tudnék menni a szüleim házába az emeletre, ők pedig a földszintre költöznének, amíg össze nem szedem magam.

Reménykedem, hogy békésen el tudunk válni. Van erre esély?



2022. aug. 31. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon remélem te nem a barátnőm vagy mert nagyon magamra ismertem a kontextusban.
2022. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Leültem a párommal, mondtam neki, hogy nagyon sajnálom, de nem működik. Ő is érezte, és tudta ezt. Együtt sírtunk egyet, mert azért szerettük egymást, de tényleg nem volt "AZ" a valami, amit szerettünk volna.

Segített új albérletet keresni, és átköltözni is.


Lehet ezt kulturáltan, ha mind a ketten képesek vagytok rá, tisztelitek a másikat és a másik félnek sincsenek már mély érzései.

2022. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még egyetemista voltam, amikor 4 év együttélés után szakítottunk. Albérletben éltünk, onnan költöztem haza a szüleimhez a nyári időszakra, majd ősztöl egy szobát vettem ki, és most ott élek, azt fenn tudom tartani egyedül, és a munkahelyemhez is közel van.

Nálunk békésen zajlott a szétválás, a volt barátom segített összepakolni és hazaköltözni, de azóta nem beszéltünk.

2022. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon békésen mentünk szét 5 év után, megbeszéltük, próbáltuk javítani, de nem sikerült. Nálam laktunk, a dolgok nagyja közös megegyezésből(!) nálam is maradt, pénzt nem fogadott el érte az exem (mérföldekkel többet keresett nálam). Mi nagyon sokat segítettük egymást, ő is azért tartott ott, ahol, mert én segítettem, és fordítva, és emiatt a hála megmaradt egymás felé, szóval egyikünk sem akart kicsinyeskedni, marakodni, veszekedni.
2022. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szempontból szerencsém volt, hogy kiderül az, hogy ő is gondolkozik már a szakításon, amikor egyszer szóba került az, hogy csak vagyunk egymás mellett kb., mint két zsák liszt. Az ingatlan az enyém volt, ő visszaköltözött az anyjához. Békés volt az elválás, bár elég "hideg", lévén hogy kiderült, hogy má egyikünk sem érez úgy.
2022. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem sikerült békésen. Este elment, elvileg csak egy órára, én meg hajnali egykor meguntam a várakozást. Ez volt az utolsó csepp. Pont a kapcsolatunkról akartam beszélni vele, ezért vártam ébren.

Hajnalra összeoakoltam, beraktam mindent a kocsiba, és elhúztam, mielőtt hazaért.

2022. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

#6 jó sok cuccod lehetett ha ennyi idő alatt összepakoltál 😅

Elraktad a kis párnádat?

2022. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7: azért nem olyan nehéz annyi idő alatt összepakolni, főleg, ha valaki beköltözött a másikhoz... én vagyok az 5-ös, a párom az én lakásomba költözött be, az összes bútor, használati tárgy az enyém volt, és ő meg "otthon" (anyjával közös házába, ahol egy szint jogilag is az övé volt) tárolta a cuccait, súlyosabb cuccokat, könyveket pl., videófelvevőt, lemezjátszót, tévét, ilyeneket. Amikor megbeszéltük, hogy akkor vége, a párom majdnem az összes cuccát elpakolta 1-2 óra alatt, mert főleg ruhák voltak, 1-2 használati tárgy, 1-2 dísztárgy, ágynemű... mivel DVD-gyűjteményt főleg miatta tartottunk, mert engem nem érdekeltek, azokat egy 2. fordulóban kellett elvinnie.
2022. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogtam magam és elmentem a legfontosabb cuccokkal, a többiért később mentem.
2022. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyerek, házasság, napokon belül szét lehet költözni.

Nem egyszerű az sem, de jóval könnyebb.

2022. szept. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!