Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Konnyen sikerult feldolgoznoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konnyen sikerult feldolgoznotok a szakitas utan,hogy mindent megtettetek a masikert, de o egyaltalan nem ertekelte,hanem az elso problemanal inkabb lelepett?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Na tessék,itt van még egy akit "kukáztak"...


Első problémánál lelépett,ilyet ...


Ez a kuka definíciója.

2022. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke, de nem ez volt a kerdes, gondolom olvasni nem megy
2022. szept. 2. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég könnyen sikerült feldolgozni, igen.
2022. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az volt a nehéz, hogy mindig más probléma merül fel.

Egyszer az a bajom pl hogy betegesen féltékeny tarthatatlan szakitani kell.


Aztan meg az a bajom hogy felmerul bennem olyan kérdés, hogy lehet direkt csinálja talán, azaz lehet hogy valojában más jellegű a probléma.


Ezt túlkombinálom hogy akkor talán neki én nem vagyok elég jó, és az lehet a baja. Ez kivált valamiféle megfelelési kényszert a szakitás helyett


Aztan kiírom hogy honnan tudjam azt hogy a másik vakoban hülye vagy direkt csinálja esetleg és ki akarja a szakítást provokálni?


Ha kiírom hogy szakítok, ENGEM hordanak le sárkánynak, mintha nem kéne szakítanom, tehát én lennék a hülye?


Aztan próbálom magamban elengedni a dolgot, hogy ha nem szeret es provokál és azért szakitok az is helyes döntés, de ha beteg és azért féltékeny, azaz nem provokacioból csinálja hanem magátol ilyen, akkor is a szakítás a helyes döntés.


Aztán ott vannak a tovabbiak. Hogy ismerkedésnél amilyenek a pasik, semmi udvarisság, a p.ncimra való utalások ugy hogy még nem is látott, bunkó parasztok, na ezekhez képest meg akivel szakítok, maga az isten. (Monogám hű érzelemgazdag tenyerén hordoz udvarias stb)


Gyakran visszaesek így. Hamarabb fog megd.gni az exem, mint másik 6 paraszt a netről, ez is biztos.


Én így vergődöm szakítás után:(

2022. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Folyt

Ja és még újabb problémák, amikor én vagyok féltékeny, vagy mert hazudgál, és azért akarok szakítani.

Vagy megesik hogy idegenérzésem van(pl néha úgy tűnik máshogyan csókol mint eddig mintha egy másik ember lenne, és néha olyan mintha most udvarolna, mint amikor az elején vannak az emberek a kaocsolatnak, teljesen ugy viselkedik sokszor!!)


Nálunk totális káosz kálvária van.

2022. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem, mire gondolsz. Nekem csak addig volt nehéz feldolgozni, amíg nem jöttem rá, mi miatt történt a szakítás. Sosem szabad senkit tulszeretni, akkor jó egy kapcsolat, ha mindketten többnyire ugyanannyit tesztek bele. Amint rájöttem, hogy én voltam az, aki a nem megfelelő emberbe invesztált túl sokat, könnyű volt elfogadni. És persze változtattam is rajta :)


24B

2022. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24B=24N
2022. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!