Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan személy miatt érzem rosszul magam, aki meg sem érdemel és csak a rosszat teszi velem?

Figyelt kérdés

Először is normális és segítő válaszokat szeretnék... köszönöm! szóval van egy fiú, akivel együtt voltam, de sok vita és minden után szétmentünk. Nekem elég bántó, hogy őt ez meg se viselte és közben más lányoknál próbálkozik, de azt mondja engem szeret még mindig és újra akarja kezdeni. Én nyilván emiatt nagyon sokat sírok, szorongok és egykor még önbántó kísérletekhez is folyamodok miatta. tudom, tudom el kéne őt felejtenem, de nem megy. a lányok akiknél probálkozik a barátaim , szóval emiatt is esik ilyen szarul a szitu. Valaki kérlek help , hogy lehetne őt végleg elfelejtenem, valamint túllépnem és nem magamt bántanom mint testileg és lelkileg. köszönöm, ha valaki tud segíteni!

UI: Legyen szép napod, ha ezt olvasod :)



2022. szept. 4. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Meg kell tanulnod, hogy le tudsz mondani az emberekről. Bárkiről: a fiúról, a barátnőidről is. De necsak tudd, tényleg hidd el, és akkor egyszer csak igazán észre veszed magad.


És gondolj abba bele, hogy miről, kiről maradsz le azért, mert a múltban ragadsz, vagy mert azzal áltatod magad, valami csoda történik, és a fiú mesebeli herceggé válik.


Az embernek a legtöbb lelki fájdalma abból származik, hogy mások mit gondolnak róla. De azt be kell látnod, az, hogy Te milyen vagy, mennyit érsz, teljesen független attól, hogy a fiú mit gondol rólad.

2022. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kell lemondanod róla,de tényleg.

Megkell győznöd magadat hogy ami most van,az nem jó a lelkednek!

Nagyon nehéz,de igazi megváltás lesz amikor sikerül kilépned ebből a helyzetből.

Kívánok sok erőt Neked!

2022. szept. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!