Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kapcsolatban vagyok, de nem tudok túllépni az exemen?

Figyelt kérdés

Másfél éve szakítottunk. Napokban ünnepelném vele a második évfordulónkat. Rettentő sok traumát okozott nekem és fájdalmat, de még mindig hiányzik,úgy érzem én is neki. Sokszor látom, mindig összetalálkozik a tekintetünk, de hamar elkapjuk a fejünket és éljük az életünket.



Én azóta egészséges párkapcsolatban élek, de az utóbbi napokban felerősödött bennem ez a hiányérzet, borzasztóan érzem magam miatta.

A párom a legjobb és legbecsületesebb ember, akit valaha ismertem, de úgy érzem, nem szeretem már úgy, ahogy rég.



Tanácstalan vagyok és csalódott. Főleg magamban. Nem tudom, mit kéne kezdenem a mostani párkapcsolatommal és az exemhez fűzött érzelmeimet se tudom hova tenni.



2022. szept. 4. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Engedd el a párod. Ha még az exeden jár az eszed akkor ennek semmi értelme.

Csak fájdalmat okozol vele a párodnak.

2022. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha már nem szerted a jelenlegi párodat, és ez nem csak egy pillanatnyi szeszély, akkor talán jobb, ha beszélsz vele. Esetleg szakíthatnátok. Mindketten megérdemeltek olyasvalkit, aki szeret.

Esetleg előző párkapcsolatból vannak olyan dolgok, amiket nem tudtál lezárni, vagy olyan kérdések, amelyekre nincs válaszod, mégis hiányzik? Talán ha normális az exed, leülhettek azokat megbeszélni. Ha nem az, akkor talán egy barát/pszichológus segíthetne ebben. Hogyhogy azóta is rendszeresn látod? Szerintem sokat segítene a továb lépésben, ha nem látnátok egymást rendszeresen.

2022. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

hát ha szenvedni akarsz, persze... de akár élhetnél normálisan is.

ha vkit szeretünk, nem okozunk neki traumát és fájdalmat, ezt kéne megérteni.

tehát nem, ő nem szeretett téged, vagy amit annak hiszel, az nem az volt.

2022. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Én azóta egészséges párkapcsolatban élek"

Nem, nem élsz abban.


"A párom a legjobb és legbecsületesebb ember, akit valaha ismertem, de úgy érzem, nem szeretem már úgy, ahogy rég."

Szépen megoldod, hogy ő se legyen már ilyen. Használni azért jó volt.


És, hogy mit tegyél? A szembesítős emberek azt mondanák, hogy állj a tükör elé és köpd le, a kedvesebbek azt, hogy menj el egy pszichológushoz. Ami fix: Szerencsétlen átvert jelenlegi pasid hagyd békén.

2022. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg a legjobb megoldás az lenne, ha keresnél egy harmadik embert.


Az exed, ha sok fájdalmat okozott akkor ő nem jó választás és a mostani párod sem, ha az exeden agyalsz ennyi idő elteltével. Én azt mondom, hogy adj magadnak egy kis időt, hogy hátha változik ez benned és csak ideglenes, de ha nem változik akkor feleslegesen veszítek el egymás idejárt és igazából kár vele lenned, mert úgyis korlátozott, hogy meddig fog tartani.

2022. szept. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
meg kell kérdezni az exet
2022. szept. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Fontold meg, amit írok.


Az exed nem azért kell,mert szereted, hanem mert hiányzik a bizonytalanság, az érzelmi labilitas, a gyomorgorcs/pillangó, amit érzel.

A mostani paroddal ezt azért nem érzed, mert normális, érzelmi stabilitást ad és lehet benne bízni.

De te mégis inkább az exedet valasztanad, aki bántott.

Te EZT hivod szerelemnek?

Kicsit kene meg érni, mielőtt kapcsolatba kezdesz, mert ez nagyon nem normális.

Persze a mostani párod az hagyd el, hadd legyen egy normális barátnője, aki értékeli ahelyett, hogy visszaszalad a bántalmazó exehez egy toxikus kapcsolatba.

2022. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakíts a pároddal az ő érdekében.
2022. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon érdekelne, és remélem válaszolsz: minek kellett neked új kapcsolat, ha még nem vagy túl rajta?.... (A szexéhséggel ne gyere)
2022. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fu remelém sose kerülök a pádod helyébe.
febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!