Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha a barátnömme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnömmel elvesztettem a barátaimat?

Figyelt kérdés

Csak hogy tisztázva legyen, csak az egyetemen lévö barátaimról van szó.

Amikor egyetemre kerültünk, egy jó ideig barátok voltunk csak a lánnyal, ergo együtt építettük ki a baráti társaságunkat.

Késöbb összejöttünk, majd egy szép év után szakítottunk.

Nyílván az összes barátunk vele tartott, ez nem lepett meg, föleg lányokból állt a társaság.

A már exem próbál kicsit bevonni engem, hogy a szakítás miatt ne távolodjak el tölük, de nekem fájdalmas látni öt, vele lenni, de emellett egyedül ülni az összes órán is eléggé melankolikus. Föleg úgy, hogy a társaság egy órán ül velem, csak épp az exemmel.

Abban reménykedem, hogy egy kis idö múlva gyülnek majd körém is emberek, bár nem valószínü, nem vagyok az a nagyon nyitok mindenki felé típus, még akkor sem ha szükségem van rá.

Tudom, hogy most nagyon ilyen csököttnek tünhetek, de tényleg belsö viszályaim vannak ezzel kapcsolatban, alapjáraton boldog vagyok, de nagyon azt érzem, hogy elcsesztem a dolgokat, nem kellett volna elhanyagolni a többi potenciális barátjelöltet az elején, csak azért, hogy az exemmel építsek ki egy társaságot, az én hülyeségem volt, de szeretnék minél jobb helyzetbe kerülni a következö idöszakban.

Elöre is köszi a válaszokat!!



2022. szept. 5. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő, amíg mindenki tisztábban lát. A barátok barátok maradnak.
2022. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem :( Egyelöre ha így maradnak a dolgok tényleg nem tudom hogyan lesz eröm létezni is, nagyon lehangol, elfáraszt mentálisan ez a helyzet.
2022. szept. 5. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt, csak nem egyetemi barátokkal. 4 évig voltunk együtt, közös baráti társaság. Igaz volt aki neki már alapból barátja volt, meg volt aki nekem volt már előtte is. Nagyon összeszoktunk, de mikor szakítottunk, egy ideig még jártunk egy társaságba, aztán én elkezdtem nem járni. Neki volt autója, mindenki vele tartott. Mentek együtt bárokba, kirándulni messze, stb. Aki az én barátom volt, az is. Még volt egy csoportunk, oda küldték be a képeket először mikor nem tartottam velük, hogy mit csinálnak. Onnan kiléptem, rosszul esett. Otthon ültem egyedül. Egy idő után a legjobb barátnőm elkezdett velem időt tölteni, oda meg kevesebbet járt. A többin annyira nem görcsöltem. Végül párral tartom a kapcsolatot, néha szoktunk együtt eljárni, a másik fele nem is keres, de külföldön is vannak, eléggé széthullott a társaság. Őszintén mondom, jobb ez így. Aki tényleg barát volt, maradt.
2022. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok a barátok, akik lazán hátat fordítanak neked, sohasem voltak a barátaid.
2022. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!