Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehetne tenni a nem szűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni a nem szűnő sírás ellen?

Figyelt kérdés

Hétvégén véget vetettem életem első kapcsolatának, ami sajnos nagyon egyoldalú volt részemről és ez egyre jobban érződött is, így muszáj volt pontot tenni a dologra.


Azt hittem én sem szeretem annyira, hiszen nem igazán bántak velem a legjobban, de most döbbentem rá igazán, hogy de, mennyire is szerettem.


Barátaim és családtagjaim mind nagyon örültek, hogy vége lett a kapcsolatnak, így velük elég rossz erről beszélni, mert nagyon amellett vannak, hogy sokkal jobb így, amit persze én is tudok, mert látom a tényeket, csak mégsem tudom abba hagyni a sírást.


Egész életemben egy nagyon érzékeny és könnyen sírós ember voltam, illetve mentálisan sem a legerősebb.


Így ha valakinek van valami tippje, tanácsa mit is tudnék tenni, azt nagyon szívesen meghallgatom.



2022. szept. 19. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Gyaszolj,sirj egy ideig,jot tesz.
2022. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le magad, mozdulj ki. Menj emberek közé. Minél gyorsabban telik az idő, annál jobb.

A legrosszabb, ha magadra zárod az ajtót és bőgsz a takaró alatt. Vegyél erőt magadon, most az elején, különben hónapokkal később is itt fogsz tartani.

2022. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj h sírsz? Én is sírtam amikor én szakitottam. Mert az eszemmel tudtam h nem szabad tovább maradnom, de hát éreztem még iránta.


A sírás segít h jobb legyen. Gyász folyamat része

2022. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy dolgoznom kell és elég kellemetlen, ahogy az irodából kilépve a folyóson ha szembe jön velem valaki, látja, hogy sírtam/sírok.
2022. szept. 19. 11:28
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Férfi-nő vagy?
2022. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2022. szept. 19. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"nem igazán bántak velem a legjobban" - sírd ki magad, aztán majd jobbat találsz, aki jól bánik veled.
2022. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Az én főnököm elég jó fej. Ilyen esetben simán odamehetek, hogy magánéleti gondom van, nem tudok koncentrálni, szeretnék hazamenni. Aztán jövő héten párszor bent maradok és lecsúszom. Az őszinteséget a legtöbb esetben értékelik.
2022. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Hány éves vagy? (Szerintem még csak huszonéves...)


Vagy esetleg már a harmincas éveidben jársz?


Nekem most a negyvenes(!) éveim végén kell újra megtanulnom élni. Édesanyám három éve elhunyt, így még sokkal nehezebb az egész.


Sok minden más. Lesz még ennél LÉNYEGESEN FÁJDALMASABB(!) is ilyen gyászfolyamat feldolgozás.


Szerintem leginkább a szülő elhalálozása az, ami még erősít a szenvedésen. (Szerencsére éppen kezdek "beérni" abba a szakaszba, mikor LEVÁLÓFÉLBEN(!) vagyok az elhunyttal kapcsolatos érzelmi kötelékeket illetőn.)


Ennél már csak jobb jöhet! Kitartás, jöhet még borúra derű!


A munkahelyeddel kapcsolatban ne aggódj. Valahogyan csak megértik. Ha mégsem, majd megoldod valahogyan az életedet.

2022. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Sokat nem lehet ellene tenni. Emlékszem, mikor ugyanebben a cipőben jártam, én is folyton bőgtem. Ez kicsit vicces, de próbáltam könnyálló szemfestéket keresni 😂😂😂, persze nem volt, folyton szétbőgtem a sminkemet. 22 éves voltam, és meg voltam győződve, hogy vége az életemnek. De mint a mellékelt ábra mutatja, sikerült túlélnem. Esetleg annyit tudok javasolni, hogy keress valami tevékenységet, ami jól lefáraszt. Ha az ember ki van dögölve, nem bőg annyit. Kitartás, egyszer vége lesz.
2022. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!