Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeret de nem szerelemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de nem szerelemből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma fél év után szakított velem a barátnőm azzal az indokkal, hogy nem szerelemből szeret, jobbat érdemlek stb..

Ezen a nyáron a sok melóm miatt heti 1x tudtunk együtt lenni, szerintem ez is elvette a kedvét..

Azt mondta most idő kell neki.. szerintetek lehet hogy pár hét múlva ír hogy hiányzok vagy valami? Nagyon negatív ezzel kapcsolatba:(

25/F



2022. szept. 21. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az ember érzi, tudja, ha szerelemből szeret valakit (ahogy azt is, hogy ha nem). Ezt érdemes inkább elengedni, lehet, hogy hiányozni fogsz neki és futtok néhány kört még, de ha a szerelem ott van, akkor nem szakítotok, hanem megoldjátok a problémát.
2022. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
18%
Màsnak sajnos keményebb a faxa,te meg eszed itt a kefét egy kegyes hazugsàg miatt.
2022. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

"Szeret de nem szerelemből"

Ez az idétlenül kicifrázott megfogalmazása a "nem szeretlek"-nek. Azt hittem, tizenéves kor fölött már nem használják. Meg a "jobbat érdemelsz"-t sem. Annak az őszinte változata a: "jobban járnál valaki olyannal, aki tényleg szeret", vagy rosszabb esetben a "veszettül le akarok lépni, de nem akarom látni, hogy neheztelsz rám, az olyan kényelmetlen".


A heti egy találka nem sok, szerintem eltávolodott tőled, és kialudt a láng. Nem a te hibád, meg a melódé, hanem ha ennyi miatt odalett, akkor amúgy is gyenge lábakon állt a kapcsolat, a ritkás találkozás legfeljebb csak gyorsította kicsit a dolgot. Egyébként sajnálom, jobbulást.

2022. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan, hogy az ember először nem tudja eldonteni.

Pl az a szerelem, amit a mostani párom iránt érzek, sokkal másabb, mint a korábbi kapcsoaltaimban, ami miatt azt hittem, ez nem szerelem.

De azóta már biztos vagyok benne, hogy az.

Időközben az ember véleménye is változhat arról, mi a szerelem. Viszont ha ezt így nem gondolta végig, akkor igen, valóban esélyes, hogy nem érez már úgy irantad.


24N

2022. szept. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Valaki más megtetszett neki. A nők akkor mondanak ilyent ha már meg van a kiszemelt akár csak gondolat szinten plátoiba .
2022. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
#5 gondolod a férfiak nem szoktak ilyen indokkal szakítani?
2022. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Szoktak tuti. Viszont a nőknél 80% már meg van az utod ha ők szakítanak.
2022. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, férfiaknál is.
2022. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat a nők pont, hogy lassabban lépnek tovább, rengeteg kutatás volt erről.
2022. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
10. De ha a nő szakít te okos... amikor őket dobják akkor lehet lassabban.
2022. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!