Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehet a legtöbbett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a legtöbbett segíteni egy olyan nőnek, akit el fog hagyni a férje?

Figyelt kérdés
Én erre készülök, el fogom hagyni a feleségemet. Tanácsokat kérnék, hogy hogyan tehetném könnyebbé számára az előtte álló időszakot? Természetesen a szakítás után is kész vagyok segíteni neki amiben tudok.

2022. okt. 10. 11:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Normális viselkedéssel, de számíthatsz arra, hogy így is nehéz lesz neki. Nincsen fájdalmatlan válás, csak akkor, ha mindkét fél akarja.
2022. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Segíts neki új hidakat építeni mások felé helyetted.
2022. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem valószínű, hogy az a jó neki, ha a te válladon sírhat, mert akkor sosem fogja lezárni. Anyagilag segítsd, ha szüksége van rá. De olyan nincs, hogy nem okozol vele fájdalmat és nem lesz rád mérges akár évekig (kivéve, ha teljesen kihűltek az ő érzelmei is). Tehát max. a vagyonelosztásnál korrekt lehetsz és ha rád borítja a bilit a legkülönbözőbb formákban, "hősiesen" tűrheted.
2022. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nyílván tudom, hogy fájni fog neki ennyi év után.Annak sem látom sok értelmét, hogy eltitkoljam előle, hogy egy másik nővel fogok új életet kezdeni. Inkább tőlem tudja meg, mint mástól. De ennek ellenére meg akarom tenni érte amit tudok.
2022. okt. 10. 11:50
 5/31 anonim ***** válasza:
71%

Hagyd ott neki a lakást, kocsit, berendezést, mindent. Csak a ruháidat hozd el.

Hidd el, máris mosoly fakad az arcán a könnyek mögött. :-)))))))))))))

2022. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Mert hogy titkolnád el? Már nem is laktok együtt?
2022. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, hány évet hagysz magad mögött?

Ezt a kérdést inkább neki kell majd feltenned. Egyébként, ha már csaltad, valószínűleg csak megkönnyebbülés lesz számára az igazság.

2022. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
19 évet...Jó volt a házasságunk, ő semmit nem sejt a szándékomról. Igen, párhuzamosan lett mellette egy kapcsolatom. Nem vagyok rá büszke, de ez van. De, még együtt lakunk, ő eléggé ragaszkodik hozzám. Az eltitikolást úgy értem, hogy nincs értelme azt mondani neki, hogy csak úgy elhagyom, mert így döntöttem. Meg fogom neki mondani őszintén, hogy egy másik nő miatt.
2022. okt. 10. 12:08
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nagyon gyorsan lezárod a kapcsolatot. Nincs visszatáncolás, romantikus búcsúszex, szeretlek drágám de értsd meg, és ehhez hasonló időhúzás.

Na ezt nem szokta egyik elhagyó fél sem betartani általában.

2022. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha te hagyod el akkor valószínű, hogy a sértettség miatt nem is fog igényt tartani a segítségedre. Úgy nem is lehet új életet kezdeni, ha mindig visszajársz segíteni a feleségednek. Egyszer kell leülni és megpróbálni (már amennyire lehet) megbeszélni intelligens emberek módjára, hogy hogyan tovább, és ahhoz tartani magatokat. De utána már az új életre kellene koncentrálnia mindkét félnek.

Egy fokkal még mindig tisztességesebb elé állni és elmondani neki, mintha a háta mögött csinálnád.

2022. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!