Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el a szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el a szexkapcsolatom, ha egyszer szeretem?

Figyelt kérdés
Nálunk is megesett az ami a legtöbbeknél akik megállapodnak hogy a kapcsolatuk csak a szexre korlátozódik vagyis hogy beleszerettem a társamba. Az én hibám mert hülye voltam azt hittem ez csak a nők szokása hogy beleszeretnek a másikba de nem mert nekem is sikerült. Nem utálhatom őt hiszen sosem hazudott a kezdettől fogva tisztázta hogy csak szex és semmi más én pedig bele is egyeztem. Csakhogy bennem valami megváltozott az idő alatt amit együtt töltöttünk. Akarom hogy velem legyen hogy hozzám bújon hogy nevessen velem. Hiányoznak a rövid csevegéseink az aranyos mosolyai is. De ő már nem akar tőlem annyit se mint eddig mivel tudja hogyan érzek és azt szeretné ha tovább lépnék hogy ne szenvedjek mert vele nem vár rám igazi kapcsolat. Attól hogy így törődik velem csak még rosszabb mert még jobban szeretem. Mit csináljak hogy elmúljon és ne gondoljak mindig rá?

2022. okt. 31. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd mindenhonnan, hogy hamarabb tùl legyél rajta. Menni fog, pláne ha tudatosítod magadban, hogy neki nem kellesz. Ő részéről is az lenne a korrekt, ha békén hagyna minden téren
2022. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ideig tartott ez köztetek?
2022. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi*

Bocsi

2022. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Részéről az lett volna a tisztelendő és korrekt dolog, hogy egy ilyen, érzelmileg elmélyült helyzetben, megad neked egy szemtől-szembeni, őszinte, végleges szakítást.

Biztosan nagyon fájt volna neked, de így legalább lezárásra tudtál volna lelni idővel. Annyi érzelmi felelősséget neki is kellett volna vállalnia irányodban, hogy személyesen, ő is kissé megsebződik, mivel gondolom, te is fontos vagy számára. De feltételezem, hogy a saját "gyávasága" ezt felülírta és inkább fokozatosan próbál leépíteni, mint ahogy írtad. Érzelmileg némileg kényelmes számára, mivel nem kell felelősséget vállalnia, de a legfájóbb és leghosszadalmasabb megoldás a másik számára. Csak őszinteség és korrektség kellett volna.

2022. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
A csaj egyáltalán nem érez semmit irántad? Semmi esély többre?
2022. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Nem beszéltek?
2022. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!