Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el a rossz gondolatokat, amiket a volt barátom ültetett a fejembe?

Figyelt kérdés

Elmondta, hogy fél évig csak áltatta magát azzal, hogy összeillünk. Kiderült, hogy végig zavarta a csendességem (ő jóval beszédesebb típus), meg az, hogy szerinte csak nagyon ritkán tudtunk elbeszélgetni úgy igazán, mély dolgokról, több ilyen beszélgetésre lett volna igénye. Szerintem az ilyen beszélgetések minőségével és mennyiségével nem volt probléma, ráadásul mikor rákérdeztem, hogy zavarja-e, hogy visszahúzódóbb vagyok, azt mondta, nem.


Hogyan lendüljek túl ezen? Az én olvasatomban ez annyit jelent, hogy unalmas vagyok számára, olyan valaki, akit nem tart megfelelő társnak szellemileg. De ki akarna ilyen lenni? :(

Azóta azon gondolkozom, hogy igaza van-e, más is ilyennek láthat-e.



#ex #elengedés #különbözőség #Ittmaradtsérelmek
2022. nov. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy engedd el, hogy az legyen előtted, amit mondott neked, hogy csak áltatta magát, hogy összeilletek, mert így csak azt bizonyította, hogy nem is szeretett téged igazán.

Szerintem arra utal a kérdésed alatti utolsó mondat, hogy nem volt önbizalmad mellette, és egy kicsit egoista is lehet a volt barátod.

2022. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátaimtól kaptam a pozitív megerősítéseket. Pl az exem azt mondta, hogy érzelmi nulla vagyok. Amikor épp ezen agyaltam, megkérdeztem egy barátot, aki ezer éve ismert, hogy igaz e, ő meg tök jól levezette, hogy miért nincs igaza és mennyire empatikus és szerethető vagyok :) Vagy pl én otthagytam az egyetemet és amikor ez először megfordult a fejemben, szakítással fenyegetett, hogy ő akkor elhagy, mert nem jár iskolázatlannal, mert szégyellni való az ilyen. Azóta több kapcsolatom is volt és mindnek volt diplomája, mégsem érdekelte őket, hogy nekem nincs, pedig az első 1-2 beszélgetésnél mondtam nekik.
2022. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt is mondták többek között, hogy szánalmas vagyok, zsíros hajú törpe mindössze. Az az ótvar, aki miatt az illető nem láthatja a gyerekét, hát persze. Ezekből nyilván egy szó sem igaz. Persze buta is vagyok, kevés könyvem van. Természetesen ez sem így van.

Az exed a múltad, okkal történt így.

2022. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy a lényeg:


Nem vagytok egymáshoz illők. Túlzottan 2 külön világ vagytok.


Az ilyet hagyni kell.


És továbblépni.


Mert csak a drága éveidet pocsékolod majd el ezzel, és azzal, hogy vársz arra, hogy mikor mi fog történni és 1 nap rádöbbensz , hogy így b**asztál el még 10-20 évet az életedből és már 40-50 éves vagy.


Aztán lassan az életednek vége...és talán nem lesz ki eltemessen.


Szar világ van, ne b**azd még el azzal is, hogy rajta agyalsz.

2022. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lendüljek túl ezen? Az én olvasatomban ez annyit jelent, hogy unalmas vagyok számára, olyan valaki, akit nem tart megfelelő társnak szellemileg. De ki akarna ilyen lenni? "


Csak lassan a testtel! Mondjuk kezdhetnéd azzal a túl lendülést, hogy ne akarj megfelelni egy ilyen tuskónak.

Mit foglalkozol milyennek lát? Tulságosan felértékeled a személyét, akinek meg kell felelni.

Nem számít mit mond, túl sok jelentőséget adsz a mondadójának. Attól, hogy ezt mondja, nem kell, hogy a valóságoddá váljon.

Arról nem is beszélve, hogy ő akkor konkrétan fél évig hazudott neked meg mikor rákérdeztél zavarja e hogy "visszahúzódóbb" vagy, akkor azt mondta nem. Ilyennek akarsz megfelelni? Ez egy senki, te értékeled fel.


"Azóta azon gondolkozom, hogy igaza van-e, más is ilyennek láthat-e."

Ettől a naptól kezdve ígérd magadnak meg, hogy nem adsz ennek az egésznek ekkora jelentőséget.

Mert valakinek tegyük fel mondanak ilyet, hogy nem tudok veled beszélgetni mélyeket, vagy unalmas vagy, aztán ez a valaki úgy reagál, hogy cöö ki nem sz_rja le a búrád. Attól függ, hogy mennyi jelentőséget adsz neki.

Van egy sztorid arról, hogy ő milyennek lát téged és ezzel vagy elfoglalva. Tudod az emberek nem egyformák. Vannak olyanok, akinek be nem áll a szája, csak mondja mondja. Te meg azt mondtad volna neki: "Te mondod unalmas vagyok, hát te pofáztál annyit, hogy majd be aludtam. " Egyik ember ilyen, másik amolyan. Nem voltatok egymáshoz valóak.

2022. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!