Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem jön vissza az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön vissza az exem, akkor én voltam a rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szokták mondani, hogyha visszajön az ex hozzád akkor onnan tudhatod hogy nem te hibáztál.

Olyankor mi van, ha már több mint 1 éve szakítottunk de az exem egyszer sem keresett meg, nem akart “vissza jönni”. Ezesetben én hibáztam, és nem ő??


Folyton vele álmodok, minden nap gondolok rá, de már nem sírom el magam ha rá gondolok, inkább csak felidézem milyen jó volt együtt, de mennyiszer bántott lelkileg, mennyi minden rosszul esett.


Ő róla sajnos nem tudok semmit, szakítás óta nem igen beszélünk egymással, semmilyen social platformon nem követem illetve nem is “kutakodok” utána. Valószínűleg továbblépett, már csak én “maradtam vissza”, valahogyan lélekben nem tudom elengedni, nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá.


Hogyan tudnék ettől az érzéstől megszabadulni illetve továbblépni ezen?



2022. nov. 15. 06:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezt valami női magazinban olvastad? Mert nettó baromság.

😂 Ex tehát már nem vagytok kapcsolatban nem érdeklitek egymást. Miért akarna visszamenni!?

Ehh... Mindig van lejjebb.... 🤦

2022. nov. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Te nyílván azt akarod hogy visszajöjjön, de ő nem akar, ezért nem keres. Ez azért nem nagy logika.
2022. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem női magazinban olvastam, szimplán rengetegszer láttam rá élő példát, elég közelről, csak én magam nem tapasztaltam, így ezért írtam ki amit. :)
2022. nov. 15. 06:44
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kapcsolatotok volt rossz.

Ha egy év után még itt tartasz nem ártana egy pszichológus!

2022. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki elment az elment. Szerintem te dobtad őt, aki értelmes, az tudja, hogy ha nem kell, akkor nem erőlködik. Ha akarsz valamit, akkor miért nem keresed? Ha semmi kontakt nincs honnan tudná, hogy mit szeretnél?


Sose keresek senkit, aki dobott. Nincs értelme. Ha ő se keres, akkor tulajdonképpen rendben van, mert tényleg nem volt semmi értelme az egésznek.

2022. nov. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Felmelegíteni semmit nem szabad. Akik egyszer szakítottak, jobb ha külön is maradnak. Ezzel rengetegen vannak így... Mindegy ki kit dobott, jól működő kapcsolat a cél. :-)

Ja és nincs olyan hogy csak a te hibád. Ketten vagytok egy kapcsolatban, szóval mindkét fél hibás.

2022. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hallottam ilyet. Három kapcsolatom volt, mind háromszor engem dobtak, és annak ellenére, hogy én sem voltam szent, messze nem követtem el olyan hibákat, mint a másik fel vagy amiért megérdemeltem volna a szakítást. Úgyhogy ha a kijelentés igaz lenne, mindhárom exem visszajött volna. Ebből csak egy próbálkozott, aztán megint le is lépett, úgyhogy hidd el, jól jártál vele, hogy nem tépte fel a sebeidet. Én azóta is banom, hogy gyenge voltam és visszaengedtem az életembe, pedig már évek teltek el.
2022. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Emberek, hát nem vagytok képesek megérteni,hiába mondják annyian - exet NEM fogadunk vissza, nem kezdünk újra !

Főleg, ha ő dob el! Ennyi gerinc nincs sokatokban?

Aki megy, arra rá kell adni a kabátot,de meg kell mondani, az ajtó CSAK kifelé nyílik.

Egyetlen exem,illetve eltűnt barátom nem jöhetett vissza soha többet.És csak előnyöm volt belőle.

De ez érvényes minden emberi kapcsolatra,de még munkahelyre is.Volt,vége, ennyi.

2022. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezt vele kellene megbeszélned! Nem ismeretlenek tanácsát kérni, se olyanokét akik nem voltak a kapcsolat részei napi 24 órában!
2022. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő hagyott el valami miatt, lehet, egy másik nő miatt. Az én exeim (nem voltak olyan sokan) is mindig visszajöttek, de nem egy év után, hanem 6-8-10 év után, persze akkor már hiába.
2022. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!