Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem jön vissza az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön vissza az exem, akkor én voltam a rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szokták mondani, hogyha visszajön az ex hozzád akkor onnan tudhatod hogy nem te hibáztál.

Olyankor mi van, ha már több mint 1 éve szakítottunk de az exem egyszer sem keresett meg, nem akart “vissza jönni”. Ezesetben én hibáztam, és nem ő??


Folyton vele álmodok, minden nap gondolok rá, de már nem sírom el magam ha rá gondolok, inkább csak felidézem milyen jó volt együtt, de mennyiszer bántott lelkileg, mennyi minden rosszul esett.


Ő róla sajnos nem tudok semmit, szakítás óta nem igen beszélünk egymással, semmilyen social platformon nem követem illetve nem is “kutakodok” utána. Valószínűleg továbblépett, már csak én “maradtam vissza”, valahogyan lélekben nem tudom elengedni, nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá.


Hogyan tudnék ettől az érzéstől megszabadulni illetve továbblépni ezen?



2022. nov. 15. 06:28
1 2
 11/19 Senior Séf ***** válasza:
80%
Ez így komplett maszlag. A szerelemért felelős hormonok előbb.utóbb lebomlanak. Ha ez megtörténik, és addig nem erősödött meg annyira a kapcsolat, hogy kibírja ezt a vihart, szakítás lesz a vége. Visszamenni pedig csak a gyengék és életképtelenek szoktak. Vagy a tinik, de náluk ez bocsánatos bűn.
2022. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, te. Meg amúgy is, az egodról szól a játszmád.
2022. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
vicces milyen könnyelműek itt az emberek, meg milyen könnyen dobálóznak "szedd már össze magad" dolgokkal, látszik hogy vagy még nagyon kölykök vagy sose voltak abban az állapotban, amikor az érzelmek irányítanak és nem a józan ész. Itt a kérdező, annak ellenére hogy bántották lelkileg, mégis még mindig érez iránta valamit, és ez neki sem jó, és ő is tudja, de a saját teste ellene dolgozik, és nem lehet nagyon tenni ellene. Én is hasonló helyzetben vagyok, én is tisztában vagyok a negatív dolgokkal, próbálom ismételgetni magamban "egy köcsög volt, balhézott, majd letiltott" meg hogy "vége van, örökre, sose jön vissza, ennyi volt" de ha teljesen őszinte vagyok magamhoz akkor legbelül mégis reménykedek benne, hogy visszajön, és ez a legrosszabb, ha kívánhatnék tuti az lenne hogy bárcsak örökre törlődne a fejemből, mennyivel jobb lenne minden :D És hiába lett ez a (nekem is) 1 év alatt tartásom, önbecsülésem, saját életem, nem vagyok benne biztos hogy ha visszajönne nem omlana minden össze 1 pillanat alatt. És miért? Fingom sincs! Ez a legrosszabb benne... És semmit se lehet tenni ellen. Kérdező, nem voltál te rossz, ahogy ő sem, ez így alakult... azt gondolom te is belátod hogy ugyan így mint régen nem működne a dolog hiába jönne vissza, esetleg ha mind a ketten jobban alkalmazkodnátok egymáshoz... és akkor elválik hogy van-e a jövőtök, mármint ha visszajön.
2022. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
amúgy ne legyél olyan biztos benne, hogy ő csak úgy tovább lépett, az interneten minden "relationship coach" azt tanácsolja hogy szakításkor no-contact szabály van, vagyis hogy ne keresd a másikat egyáltalán, és majd ez fogja visszacsalogatni. Akkor van gáz ha mind a ketten ezt csináljátok, láthatólag te fullra ezt nyomod, minden vágyad hogy visszajöjjön de te nem keresed meg, keressen meg ő, mi ? :D Hát ha ő is ugyan így van akkor ez egy értelmetlen állóháború, legalább annyira kellene megkeresned hogy ő mit érez, és hogy van-e értelme egyáltalán neked szenvedni, mert ha ő tényleg xarik a dologra, akkor könnyebben lépsz tovább, hisz nem vagy hülye hogy az a vonat után fuss ami nem vesz fel... ha meg ő is így szenved, akkor... még van remény
2022. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#13- Köszönöm neked! Nagyon jól leírtad azt, amit érzek és ami bennem van. Én is nagyon próbálom elengedni ezt az egészet és ismételgetni magamban amiket te is leírtál…

Sajnálom, hogy te is hasonló helyzetben vagy, kitartást kívánok neked, illetve köszönöm, hogy kifejtetted ezt az egészet, illetve nagyon szívesen elbeszélgetek veled erről, ha szeretnél^^

2022. nov. 21. 20:38
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Elképzeltem a 6 komolyabb exemmet, hogyha mind vissza akarna jönni... 😂 Az ex azert ex mert valami nem működött, es ez nem feltétlen azért van mert valamelyikük rossz lett volna. Nem minden ember passzol össze. Persze van hogy évek mulva ujra belevágnak, de nagy valószínűséggel akkor se fog működni.
2023. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyszerűen nem működött a kapcsolat, elmúlt a szerelem részéről és továbblépett.

Neked is azt kellene, amit tudom nagyon könnyű bepötyögni, de segítségedre szolgálhat pszichológus is ha úgy érzed.

Vagy szülő, tesó, nagyon jó barátnő, sportok, hobbik, kikapcsolódás, zene, új közeg.

És idővel elhalványul az érzés minimum.

Mást nem tudok írni sajnos, de az biztos, hogy az idő minden sebet begyógyít. Csak koncentrálj önmagadra, életedre.

2023. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
53%
Nem. Engem megcsalt a volt nejem és nem jött vissza. Akkor én vagyok a hibás? Ne már komolyan.
2023. febr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Miért akarna visszajönni, ha szakítottatok?
2023. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!