Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 év együtt, majd 1 év külön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év együtt, majd 1 év külön. Túl tudnátok lenni az egy év alatt történt dolgokon?

Figyelt kérdés
1 év különtöltött idő után újra egy pár vagyunk, ez idő alatt végig tartottuk a kapcsolatot. Én voltam anno az a fél, aki “élni akart”, “tapasztalni” és nyilván nem várhattam el, hogy ő nem csinál semmit, nem csajozik, nem ismerkedik. Rengetegszer kereste a társaságom, én meg sajnos mindig ellöktem, mert nem éreztem, hogy még ez jó ötlet, de valahol tudtam legbelül, hogy nekünk csak idő kell. Viszont most iszonyatosan fáj, hogy élte a kis életét, elvolt nőkkel és ezek most rányomják a bélyegét az újrakezdésre. Hogyan lehet ezeken túllépni? 23/N

2022. nov. 20. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Minek kezdtétek újra? Hamvában holt ötlet volt.

Ha másik férfi lenne az életedben, annak is lenne múltja, gondolom te is "éltél", felesleges ezt felhánytorgani.

2022. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly kérdés...?

Ne csináld már, hogy ennyire semmi tartásod nincs, elvekről nem is beszélve. Meccseld le magadban, ha nem megy, hagyd ott ismét, véglegesen. Nem szeretnélek bántani, de az első szó, ami megfogalmazódott a fejemben az olvasottak után az, hogy "szánalmas". Tudom, hogy te is ember vagy, de akkor viselkedhetnél korrekt ember módjára.

2022. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
#gyermekszerelem
2022. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hmm, szóval neked szabadott "élni", de neki cölibátust kellett volna fogadnia, mert a gyermek lelked nem fogadja el, hogy esetleg ez idő alatt összejött mással is?


Ha ilyen bullshit indokkal véget vetettél volna kapcsolatunknak én soha a büdös életbe nem jöttem volna újra össze veled.


Az ember viselje tetteinek a következményét.

2022. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: sehogy.

Hosszan: Az ilyen kapcsolat újrakezdésekkel az a baj, hogy a legizgalmasabb része marad ki egy párkapcsolatnak, egymás megismerése, felfedezése. Sosem fogsz tudni ugyanúgy tekinteni rá, mint egy teljesen új, ismeretlen pasira. Gondolj bele, mások 0-ról kezdenek el egy kapcsolatot, ti ezek szerint -10-ről kezdtétek, mert már a legelején is - akkor amikor rohadtul nem kéne - gondok van. Ilyen alapokra újra bizalmat építeni, hát nem tudom, az embereknek általában nem szokott menni.

Személyszerint amúgy én sem tudnék azon az egy éven túlleni, de kívánom, hogy nektek menjen!

2022. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rajtad kellett volna túllépni, de nincs minden férfinak tartása.

Így jártatok.

2022. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszek ebben a hülyeségben. Vagy megoldjuk együtt vagy ha egyszer kimondjuk, hogy vége, akkor nincs visszaút. Jó nagy balfsz vagy ha veled ezt meg lehet csinálni
2022. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsó azt leszámítva, hogy itt a kérdező párja, akit elhagyott, az a balfsz.

Kérdező

Ez a kapcsolat soha nem lesz olyan, mint volt. Egy év semmi, ha te arra vágysz, hogy minél több férfit ismerj meg. Később is hiányozni fog az érzés és hidd csak el, hogy benne pedig tüske az, hogy te hagytad el, elted világodat aztán volt képed összejönni megint vele.

2022. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az emberek azt érzik, hogy valamiért "kötődnek" valakihez, ezek ilyen megmagyarázhatatlan dolgok. Aztán vannak akik a beváltat, az ismertet nem akarják 0 kezdésűre cserélni, mert egyszerűen nem akarnak, vagy lusták újra és újra olyan köröket lefutni mint mással a kapcsolat elején. Aztán van a megéri nekem kategória, mikor kicsit ilyen, kicsit olyan de kompenzálja ezzel, azzal amazzal... nem sexre gondolok és pénzre, hanem más jellegű dolgokra.


Szóval újrakezdeni lehet, DE és nagyon de mind a két félnek tiszta lap, és semmi a múltból, elmúlt, elfogadtuk, túlléptünk így mehetne, NEM FOG!


Az első adandó alkalommal megtörténő nézeteltéréskor, át fog szakadni a gát és általában a nőben, és szépen el fogja árasztani mindennel a férfit. Az első ilyet még tegyük fel megbeszélik, mindenki megnyugszik, van 1 óra 10 perc mosolyszünet, összebújnak és mindenki azt HISZI, ennyi volt...Kurvára nem....Ettől kezdve mindenkiben lesz egy görcs, ami a következő elárasztás előtt jelezni fogja, hogy most megint BAJ lesz....És lesz... és sorolni fogja, és fejedhez vágni, és állni fogja még ezt talán...

A kevésbé fakír típusú ember itt már feláll, betolja a széket és köszni szépen a lehetőséget, aztán törlés / tiltás. Szar lesz még egy darabig... mert mindenki mindent IS megígér... de nem.. a Vége mindig ugyan az!


Szóval inkább váljanak el egymástól békességben, senkiben ne legyen se görcs, se bűntudat és kezdjenek valami másba, KÜLÖN, mással 0-ról... TÉNYLEG 0-ról...És rohadtul ne foglalkozzon senki a más múltjával, ha nem tudja elfogadni akkor menjen tovább egyedül!

2022. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!