Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nekem egy olyan problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egy olyan problémám lenne hogy a párommal nemrégiben szakítottunk,mert ő az exét választotta helyette. Ő régebben sokat ivott és én ezt nem nagyon akartam engedni neki, lehet hogy ebben hibáztam?

Figyelt kérdés

Négy hónapig voltunk együtt,de folyamatosan éreztem hogy az exe jelen van a kapcsolatunkban,pedig miattam hagyta őt el.A bizalom már az elején hiányzott a kapcsolatunkból mert ő sokkal idősebb volt nálam,és minden nap megkaptam tőle azt hogy egy napon úgy is el fogom hagyni őt egy fiatalabb fiúért.

Nagyon sokszor elmondta nekem hogy számára én vagyok az igazi és hogy én vagyok az egyetlen akivel le tudná élni az életét.

Szépen lassan teljesen magába bolonditot,amikor nem volt mellettem a hiánya már fájt nekem.

Kezdet minden tökéletes lenni köztünk és a veszekedések már abba maradtak. Ő könyörgött nekem hogy kezdjünk bele egy baba projecktbe mert minden képpen gyereket szeretne tőlem, és igy egy tökéletes család leszünk majd. Aztán egyik napról a másikra képes volt egy üzenetben kidobni engem,annyival elintézte hogy kibékült az exével mert neki hiányzott az alkohol. Azt tudni kell róla hogy ő nagyon sokat iszik és én nem engedtem neki hogy annyit igyon hogy azt se tudja hogy hol van, viszont a másik nő mellett ezt minden nap megteheti és inkább ezt az életet választotta... Azóta minden egyes nap sírok, nen találom már az életem értelmét... Sokszor voltam már szerelmes de ilyen erős szerelmet még soha nem éreztem. Nagyon fáj a hiánya és ettől az érzéstől nem tudok szabadulni.A közös munkatársak akik régóta ismerik mind azt mondták nekem, hogy az eleje is azért feltette tőle mert tudták nagyon jól hogy milyen,és ettől akartak megóvni engem... A munkahlyen végig kell néznem ahogy ők a legszerelmesebb pár a világon. Megfordult már a fejemben hogy munka helyett váltok,de a munkámat nagyon szeretem...Mit kellene tennem? Hogyan tudnám őt elfeledni?



2022. nov. 28. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elfeledni nem kell, csak elővenni az értelmet. Miért akarsz te az apád korú idült alkoholistával élni ? Nem ő bolondított magába, hanem te voltál liba.
2022. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Abban hibáztál hogy összeálltál vele.
2022. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első kommentelő. Az elején ezért is utasitottam vissza,de akkor közölte hogy a több éves barátságunknak is vége lesz. Ezért adtam neki egy esélyt. És nagyon gyorsam elérte hogy belé szeressek. Pont azt mondta és tette amit látni és hallani akartam.Közös jövőt tervezgetett velem...
2022. nov. 28. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!