Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagy baj, ha elhagyom terhesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha elhagyom terhesen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy másik nőt külföldön.

2022. dec. 3. 17:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vegyél egy ásót és ásd el magadat. Ilyen gerinctelen nélkül csak jobban jár a várandós párod.
2022. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy elnézlek, inkább szívességet tennél vele.
2022. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
60%
nem, megdugtad gumi nélkül, most már életed végéig kötelező vele lenned
2022. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked se jelent semmit az apád akkor nem.
2022. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

"megdugtad gumi nélkül"


Nem csak én vagyok a hibás. Használhatott volna fogamzásgátló spirált.


"most már életed végéig kötelező vele lenned"


Én nem tudom itt elképzelni az életem, ő viszont nem akarná elhagyni Magyarországot.


"Ha neked se jelent semmit az apád akkor nem."


Soha nem volt jelen az életemben.

2022. dec. 3. 17:24
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

"Használhatott volna fogamzásgátló spirált."


De tudtad, hogy nem használ. Ha TE NEM akartál gyereket, akkor TE vagy a hibás, mert nem védekeztél.

2022. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Minél hamarabb hagyd el, de az életbe vissza ne merj menni hozzá. Akkor sem ha majd kiderül, hogy annyira mégsem jó külföldön tüncikével.
2022. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit még, azt se tudom, hogy hozzam ezt fel neki.
2022. dec. 3. 18:21
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

A tököm akarna külföldre menni egy csélcsap pasival, terhesen. Hagyd el, majd beleszokik és egy babával, pici gyerekkel talán könnyebben is alakít ki párkapcsolatot, mintha később hagyod el, amikor a gyerek már nagyobb. A gyereknek is kisebb törés, ha meg se ismer és külföldről amúgy is több gyt-t tudsz utalni.

Mondjuk, hogy miért nem védekeztél te, ha tudtad, hogy ő se teszi és eszed ágában nincs vele maradni, az örök rejtély.

2022. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

Ezt miért tőlünk kérdezed meg?


A te életed, a te döntésed.


Teljesen felesleges a gyakori népét ilyesmiről megkérdezni.


Sok nő marad egyedül a gyerekével (például én is így jártam), aztán valahogy megoldják az életet.


Ha neked jobb lesz külföldön, menj külföldre, ha neked jobb lesz más nővel, válassz más nőt.


Az egyetlen feladatod, hogy gondoskodj anyagilag a gyermekről.

2022. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!