Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsam meg a férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam meg a férfival a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nyáron, pár hónappal ezelőtt megismertem egy férfit.

Erősen flörtölt velem, nekem felkeltette az érdeklődésem. Munkánkból kifolyólag találkozunk, valamikor naponta, van, amikor csak hetente.

A viselkedéséből és a mondataiból az jött le, hogy érdeklem és megismerne. Majd kiderült, hogy van barátnője. Ez akkor pillanatnyilag letaglózott, aztán azt gondoltam, kap egy esélyt a dolog, belementem a flörtölésbe, közeledésbe.

Minden nap reggeltől estig beszéltünk telefonon, írogattunk, érdeklődő volt. Elmondta, hogy kiutat keres már régóta a kapcsolatából, de nehezen megy neki elengedni a csajt. Már gyerekre, családra vágyik a pasi, amire a nő nem, mégis közel 10 éve együtt vannak. Anyagilag, sehogy nem függnek egymástól.

Állandóan beszélgettünk, inkább kocsikázott éjjel hogy telefonálni tudjunk. Elmondása alapján tinikora óta nem érzett ilyen szerelmet. Volt 1 randink, sem csók sem semmi nem történt részemről a másik csaj és a pasi gerinctelensége miatt.

Aztán amikor ő jött volna, én nem értem rá, amikor én hívtam, ő nem ért rá. Aztán egyre kevesebbet beszéltünk, időnként kimaradt egy hét is, de mind a ketten a másikra vártunk. Aztán feladta a játszmát, és ő írt nekem, mert tudta hogy én nem keresném. Tehát nem akart elengedni. Vannak napok, amikor nem beszélünk, máskor egész napos kontakt van. A pasin látszik, hogy odavan, de mintha hezitálna. Nem tudom, csak gondolom. Vannak ilyen megjegyzései, ami alapján ő folyamatosan mérlegel és elképzeli velem a jövőt.

Na de mindent félretéve buta dolog volt részemről ebbe belemenni, mert semmi bizalmam nem lenne felé, és amúgy is olyan nő vagyok, hogy kiszállok egy kapcsolatból ha már nem jó. Számomra ez gerinctelenség és töketlenség ha valaki liánozik.

Viszont sikerült belehabarodnom, szerintem pont ennek a "kapcsolatnak" az izgalma miatt. Sokszor nem tudok koncentrálni a dolgaimra, mert ő jár a fejemben. A pasin látszik hogy keményen játszmázik és taktikázik, mintha azt várná hogy én menjek utána. Nem tipik jópasi amúgy, nem az én kaliberem, és ezt nem lenézőleg írom, hanem hogy ne érjen vád hogy elcsavarta a fejem a külsőjével. Ellenkezőleg, annyira megfogott a stílusa, a beszélőkéje, hogy nehéz róla lekattannom.

Tippeket várok hogy hogyan felejtsek, veletek előfordult-e ilyesmi, és akkor az hogyan alakult?

30/N



#randi #vonzalom #felejtés #barátnős pasi
2022. dec. 10. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress egy egyedülálló férfit magad mellé vagy kezdd el megvalósítani a régi álmaidat (pl. szerezd meg a jogsit, tanulj meg egy nyelvet normálisan, stb.). A lényeg, hogy vmi töltse ki minden idődet, bármilyen neked fontos személyes projekt és nem fogsz annyit rá gondolni, mert lesz más fontosabb is az életedben. Egyébként én csak akkor foglalkoznék a továbbiakban a pasassal, ha kerek perec otthagyná a nőt, plusz letelne nála a gyászidőszak is (min. 2-3 hónap, de inkább több) és utána, ha még látnám rajta az érdeklődést irányomban és az akarást felém, akkor adnék neki egy esélyt. Mert azt nyilván te is tudod, az írásodból kifolyólag (liánozik), hogy jelenleg az életben nem hagyná ott a másik nőt és csak egotuning, plusz izgalom vagy az életében... Nagyon tud fájni, de ha nem akarod magadat még jobban becsapni, inkább engedd el ezt a fickót.
2022. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Mivel átvert azzal ahogy elmesélte a háttérsztoriját, én a jövőben sem tudnék benne megbízni. Pedig én nem kértem a kamut, ő kezdett el hiú ábrándokba lökni engem. Vagy talán időközben rájött, hogy nem én vagyok az, akiért kilépni. Viszont amiket meg mond, abból látszik, hogy ő is ugyanazokon agyal, amiken én is agyalok vele kapcsolatban.

Viszont akkor meg kellett volna lennie az ismerkedésünknek egy emelkedő szintje, valami előrelépés, de nincs. Mintha attól félne, hogy akkor kiszakadna a jelenlegi életéből és ha nekem se kéne, akkor 2 szék közül a pad alá esne. Ki tudja, mi játszódik le a fejében :)

2022. dec. 10. 17:12
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

A szerelem önmagától el fog múlni. Csak légy türelmes magadhoz.


Egyébként pedig ezentúl vigyázz és soha ne állj szóba társkapcsolatban élő férfiakkal.

2022. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nők...
2022. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3, azért szóba állhat, csak ne élje bele magát...
2022. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele többet és kész.
2022. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előfordult!

tudtam, h. van nője, de ugyanazt a szöveget nyomta, mint a tiéd, h. már 10 éve együtt vannak, már nem boldog, szabadulna.

én is durván rákattantam...


megbeszéltünk mi is egy randit, amire végül a gerincességem miatt nem mentem el.

amikor próbáltam lezárni vele, dettó, mint nálatok, utánam nyúlt, fontos vagyok neki, nem akar elveszíteni... és sokat panaszkodott a nőjére,DE nem szakított vele.


és a meglepi az volt, mikor kiderült, h. miközben engem fűzött és a nőjére panaszkodott, mégis eljegyezte a csaját, és esküvőre készülnek.

akkor megkerestem a nőjét, átküldtem a korábbi levelezéseinket, és mindent elmondtam neki.


a nő bevédte a pasit és rám haragusdott.

összeházasodtak.

majd kb. 1 év után elváltak.


sztem a nő csak hálás lehet, h. felnyitottam a szemét, a pasinak persze rögtön lett új nője, mert ilyen liánozós típus.

dönthetsz úgy, h. beszélsz a párjával, ez esetben fel kell vállalnod, h. kavartál a pasijával, vagy dönthetsz úgy, h. megmondod a pasinak ennyi volt, és tiltod mindenhonnan.


én is nagyon odavoltam, ma már csak röhögök keserűen az egészen, nem ért annyit, amennyi időt, energiát beleraktam.


érdemes úgy felfognod, sosem lenne nyugtod mellette, mert a hátad mögött mással is megtenné.

2022. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7#


Azta.. Rád is úgy néz mint a Szent grálra? Mint az éhes gyerek a fagyira.. Ez bennem is bennem volt hogy sablon duma is lehet akár, az agyam adta a piros jelzéseket, de mivel magamból indulok ki, én elhittem amit mondott. Meg ahogy mondta a dolgokat, ahogy beszélt velem.. Ezt meg kifejezetten én kértem tőle, hogy amíg nem vagyunk biztosak abban hogy mi passzolnánk, addig ne rakja ki a csajt, mert én nem akarom az ő életét aláásni. Szerencsére semmi nem történt, ami miatt bűntudatom lehetne, meg egyébként is én szingli vagyok, nem hazudok senkinek. A barátnőjének biztos hogy nem mutatom meg a beszélgetéseinket, legyenek boldogok.

2022. dec. 10. 23:18
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vok, mi soha nem találkoztunk személyesen, az lett volna az a randi, amire nem mentem el, így fogalmam sincs, hogy nézett volna... viszont a szavai, amiket írt, azok szerelmi vallomások voltak.


igen, esetünkben az a durva, h. csak fotón láttuk egymást, mégis ez az érzelem így kialakult...

2022. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja értem.. Hát akkor az durva hogy így élte ki magát a pasid, kissé beteges. Nálunk meg konkrétan úgy indult mint egy normál kapcsolat, soha többé nem megyek bele ilyesmibe..
2022. dec. 10. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!