Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » December 19-én hagyott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 19-én hagyott el végleg a párom az egy éves gyerekünkkel. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nap közben, amíg ébren van a kicsi, addig tudom magam tartani. De ahogy elalszik, rám szakad az összes fájdalmam.

2022. dec. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor kell a rokonoktol segitseget kerni, visszakoltozni apuhoz-anyuhoz. Nem, sajnos magatol nem lesz jobb, nem lesz minden rendben de ha idoben lepsz, meg lehet szep karacsonyotok.
2022. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
93%

Rokom, barát, ismerős?

Csinálj haditervet, ha van cselekvési terv könnyebb megcsinálni a következő lépéseket. Mindenképpen keress meg egy ügyvédet, a gyerektartás miatt szükséged van a segítségére. És ne mondd, hogy az neked nem kell, az a gyerek jussa, nem a tiéd.

2022. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
75%
Ha lehetséges, költözz vissza a szüleidhez.
2022. dec. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%
Engem terhesen hagyott el a férjem, egy nálam idősebb nőért. Egyedül csináltam végig a terhességet, a szülést meg mindent ami egy gyerekkel jár. Átérzem a helyzetedet. De muszáj vagy talpra állni, és tudsz is. Az anyukák nagyon erősek. Menj ügyvédhez, majd a bíróságra, gyerekelhelyezes, gyerektartás, láthatás. Nem lesz könnyű. De kibirhato. Visszagondolva nem érte meg a sok sírás, pedig én is magam alatt voltam nagyon. Az élet megy tovább nélküle is. Majd szépen kialakul minden.
2022. dec. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
92%

Mit kell csinalni:

Azonnal beadni a bíróságra egy gyermekelhelyezesi kérelmet tartasdij megállapítása kérelemmel.

Kérni a családi pótlék egyeulallokent való megállapítását.

2022. dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
85%
Vigasztaló ölelést küldök neked. Fel a fejjel. Egy ilyen férfiért egy könnycseppet sem szabad ejtened.
2022. dec. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
94%

Bíróság - arásdíj megállapítása

Sok-sok sírás és túlélés


Jobb lesz... nem most, de idővel jobb lesz.

2022. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
91%
arás - tartás... (bocs, reggel van).
2022. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy kéne érezned magad, most maradtál egyedül egy gyerekkel, persze, hogy fáj. Nincs ilyenkor túl sok sírás, nyilván nem csak őt siratod, hanem magadat, a gyerekedet, a jovokepedet.

Sírj sokat, beszélj barátokkal, családdal, ha jól esik, és hidd el, hogy ez átmeneti.

2022. dec. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
85%
Kitartást! A gyerek sok erőt fog neked adni hogy össze ne roppanj! Kérj segítségeit a szüleidtől ha jó a kapcsolatotok! Imádkozom értetek hogy ezt a nehéz időszakot át tudjátok vészelni.
2022. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!