Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ragaszkodom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom, ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Októberben szakítottunk, azóta nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá. Beszélni szeretnék vele, várom, hogy esetleg ő keressen. Nehezeb viselem, hogy már nem az életem része. Mégis úgy érzem, nem voltam/vagyok belé szerelmes. Akkor mi lehet ez?


Fél évig voltunk együtt. 25 éves nő vagyok.



2022. dec. 23. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Valamiféle érzelmi függőség.
2022. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Miért érzed azt, hogy nem voltàl szerelmes?
2022. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyedülálló vagy?
2022. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem voltál. Ha az lettél volna nem lenne a bizonytalanság.
2022. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

" Beszélni szeretnék vele, várom, hogy esetleg ő keressen. Nehezeb viselem, hogy már nem az életem része."


Ez a válasz a kérdésedre.

2022. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 he84 ***** válasza:
82%
Csak mert valaki nem szerelmes, még tud ragaszkodni az aditt illetőhöz és hiányozhat neki élőben is, neten is. Ez részben saját tapasztalatom. Én a barátommal, akivel 3 éve együtt vagyunk, nem vagyunk egymásba szerelmesek, tehát kölcsönösen nem, de mint embert nagyon szeretjük és tiszteljük egymást egy kicsivel a szerelem alatt. Tehát amolyan majdnem szerelem, de mégse az. Több mint baráti szeretet, de kevesebb mint szerelem, így lehet a leginkább pontosan ezt megfogalmazni. És így is eléggé kötődünk, avagy ragaszkodunk egymáshoz és jól megvagyunk, nincs hiányérzetünk se.
2022. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon hasonlón mentem én is keresztül egy lánnyal. Viszont mivel a bizalmam teljesen megrendült iránta, (és gondolom a volt párodnak is irántad) ezért én már nem szeretnék semmit ettől a lánytól. Szerintem ő is hasonlóan vélekedhet, de persze nem tudhatom. Az viszont tuti, hogy nem fog rád írni, miután te szakítottál vele.
2022. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nincs más akin agyalj
2022. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert valószínűleg fontos volt a számodra annak ellenére, hogy nem voltál belé szerelmes. Ha beszélgetni szeretnél vele, írj rá, aztán meglátod, hogy hogyan reagál.
2022. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Azért gondolom, hogy nem voltam szerelmes, mert sosem éltem át azt a "meseszerűséget", ahogy mindenki leírja ezt az egészet. Tehát ugyanazt éltem meg, mint amit a 6-os válaszoló leírt. A különbség itt az, hogy Ő 3 éve van együtt a párjával, mi pedig fél évet voltunk együtt, azaz még javában meg kellett volna lennie a rózsaszín ködnek (legalábbis szerintem).


Kedves 7-es, nem én szakítottam. A szakítás után keresett, barátilag szerette volna tartani a kapcsolatot, de én többre vágytam volna, mint barátság. Érthető, hogy ezek után nem keres, de elmondása szerint fontos vagyok számára, szeretne tudni rólam. Örülnék neki, ha magától döntene úgy, hogy felmérés.

2022. dec. 24. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!