Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fájdalmas szakítás után ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas szakítás után ha veletek szakítottak és sok idő volt feldolgozni honnan tudtátok, hogy már túl vagytok rajta? Volt valami konkrét pillanat amikor rájöttetek, hogy elmúlt a fájdalom ès az érzések?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
10 év elteltével éreztem, hogy újra tudok érezni másik nő irént, nem pedig csak lefeküdni vele.
2023. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Amikor átbillent a mérleg arra az oldalra,hogy más lányok jobban kezdtek érdekelni mint ő .
2023. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

10 év után sem vagyok túl rajta pedig már 7 éve kapcsolatban élek.

Elfogadtam, hogy ez így van és lesz. Senki nem tudja és senkinek sem mondanám el mert hülyének néznének.

Szeretem a párom. Nem csapom be, nem hazudok neki. Ez egy másfajta kapcsolat, más érzésekkel.

2023. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik reggel úgy ébredtem, hogy elmúlt már a fájdalom, hogy nem mindig rá gondolok, már nem sírok - 1 hónap után sikerült elengednem 2 kapcsolatomat is.
2023. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyiknél volt egy konkrét pillanat amikor megkönnyebbültem és elengedtem miután kiderült vele kapcsolatban valami. A többi valahogy úgy apránként elmúlt és nem vettem észre hogy mikor.
2023. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem mi volt ami kiderült és ez segített?
2023. jan. 15. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Részletesen nem akarom de kiderült hogy egy illúziót kergettem és ahogy ez egy vele való nem kellemes beszélgetésben leesett, szó szerint úgy éreztem hogy fizikailag történt velem valami, annyira megkönnyebbültem.
2023. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éve nem vagyok túl rajta 9 éve élek kapcsolatban....
2023. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kov74 ***** válasza:
Én meg ismertem mást pár hónapra rá, aki aztán a feleségem is lett viszonylag hamar túltettem magam rajta így.
2023. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek volt szemet az exe .. nyilvan az konnyebben feldolgoza aki csak azert lett dobva mert nem szerette mar ugy a parja.
2023. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!