Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fájdalmas szakítás után ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas szakítás után ha veletek szakítottak és sok idő volt feldolgozni honnan tudtátok, hogy már túl vagytok rajta? Volt valami konkrét pillanat amikor rájöttetek, hogy elmúlt a fájdalom ès az érzések?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nyáron szakítottunk, szóval elmentem 2 hétre nyaralni Havannába :D gondolhatod mennyiszer jutott eszembe, mondjuk nagyon észnél sem voltam,...
2023. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már érzelem nélkül tudok rágondolni és nem jár állandóan az eszemben. Amikor egy új kapcsolat lehetősége jobban érdekel, mint az ex. SZerintem akkor vagy túl rajta.
2023. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Fájt mikor szakított velem,de az még jobban fajt,hogy vitte magával a közösen örökbefogadott kutyánkat.


1 év után, már nem hiányzik az exem,de Gusztáv ( kutyám) az szinte mindennap eszembe jut.

2023. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!