Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet ilyen vagy csak filmekben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen vagy csak filmekben?

Figyelt kérdés
Olyan élethelyzetben vagyunk a barátnőmmel, hogy bármennyire szeretjük egymást el kellett engednünk. Megbeszéltük, hogy ha ez megváltozik, akkor van csak esélyünk egy boldog kapcsolatra. Viszont most mindkettőnknek fáj. Az erdekelne, hogy szerintetek el lehet engedni a másikat, a fájdalmat úgy, hogy a szeretet megmarad. Volt mar valaki hasonlo helyzetben, hogy mindketten szeerettek egymast, de el kellett engedni es utana ujra egyutt lettek

2023. jan. 7. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az élet fura dolgokat tud produkálni. Van olyan, hogy két ember szereti egymást, mégsem lehetnek együtt. Olyan is, hogy mindent megtesznek azért, hogy ne kelljen elválniuk. Az én véleményem az, hogy előfordulhat olyan, amire te gondolsz, de kevés az esély rá, hogy minden ugyanolyan jól működik majd, mint előtte. Az idő eldönti.
2023. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló, bár ott inkább a màsik esküdözött, hogy ha kell, örökké fog várni, mert én vagyok élete szerelme. Rá pár hónapra elvett egy nőt feleségül, friss ismeretség után. Az ilyen embereket ennyire lehet komolyan venni.
2023. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is simán benne van, ha ő kezdeményezte ezt az elengedés dolgot, hogy talált valakit és így szépen sunyiban szakított veled és mostmár nyugodtan lehet az új párjával. Sokan nagyon jól meg tudják játszani magukat.
2023. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, hogy el váljunk egymástól a párommal. De tényleg, mi okozhat ilyet ? Költözni egy helyre szeretnénk, a család kedveli, de ha nem szeretnék, akkor sem hagynám el….szóval mi az a helyzet, amiben nem tudtok egymás mellett maradni?
2023. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak az élethelyzet változott, akkor miért kellett szakítani? Ha két ember egymást szereti, és kölcsönösen ragaszkodnak egymáshoz, akkor meg tudják oldani, hogy tartsák a kapcsolatot addig, amíg rendeződnek a körülmények.
2023. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem annyira az számit, hogy mi az élethelyzet. A kérdés másra irányult, de persze köszönöm az összes eddigi választ is.
2023. jan. 7. 08:43
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben, és utólag jó döntésnek bizonyult a szakítás.
2023. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Ez mégis milyen élethelyzet? Ha 1 évre elmegy valaki külföldre, azért nem kell szakítani, ha meg arról, hogy majd esetleg 3-5 év valami homályos okból újra találkoznátok az nem életszerű, egészséges lelkületű ember tovább akar lépni, nem kapaszkodik a múltba.
2023. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

6: Nem mindegy az oka egy szakításnak, ezért írtam.


Én már vártam másra elég sok időt, nem jött vissza. Ma már nem várnék. Ablakon kidobott idő.


Egy szerelem nem egy bonyolult dolog: két ember ragaszkodik egymáshoz. Ennyi.


Tudom, hogy hamisan hangzik, de mást kell keresni. Voltam ilyenben, tudom miről beszélek. De mégis jóval hamarabb kellett volna tovább lépnem, csak makacs voltam, és reménykedtem, és nem voltam hajlandó megérteni, hogy értelmetlen várni valakire, aki nem akarja a kapcsolatot. Nem szeret igazán, és akkor pedig egy rossz, egyoldalú kapcsolat lenne ebből.

2023. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez egy szeretői kapcsolat csak nem vagyunk rà büszkék ezért nem ecseteltem.
2023. jan. 7. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!