Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan szakításotok ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szakításotok ami után mindent a nulláról kellett kezdeni? Gondolok itt új albérlet esetleg új munkahely keresésre? Ha igen, hogy vészeltétek át ezt az időszakot, milyen dolgok segítettek?

Figyelt kérdés
Párom és köztünk nem minden oké, gondolkozok a szakításon mert egy kollégájával eléggé egymásra találtak stb.

2023. jan. 7. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. Eddig 2x.
2023. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2x, jó dolog az újrakezdés de minél többször történik, úgy meg is lehet törni benne.
2023. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Jelen! :D Ennek lassan két éve. Besáncoltam magam a saját házrészembe a szülői házban - a maradék közeli családommal nem zavarjuk egymás köreit. Tervezek majd onnan kiköltözni, de jelen pillanatban ez éri meg anyagilag a legjobban. Ha megyek, SAJÁT lakásba. Az a projekt. :)))
2023. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen 1 pont mindenképp.


Többnyire mindig költözni kellett utána, ideiglenesen általában haza költöztem az volt mindig a leggyorsabb , és utána kerestem albérletet.


Munkát még nem kellett miatta váltanom soha.

2023. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer. Már együtt éltünk. Munkát nem kellett váltanom, de költözni kellettem.

Párom meghallt.

2023. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Na ez gyorsan ment helyes, én írtam másik kérdésedre "kibasznám cuccával.." Tehát együtt is dolgoztok innen tudod.. Naná hogy menni fog az újrakezdés, no para. Mi segít törött szívre : kutyaharapást pina szőrével gyógyítjuk ;)

De most szólok mind krva!

2023. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 vok egyébként sajnálom, fel a fejjel... sport barátok ismerkedés, na meg egy állas a gaz bitang lator csábítónak ..
2023. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem félig meddig ilyen jelenleg. A párom 4,5 év után egyszer csak vasárnap (1 hete) szakított velem, mert talált egy hozzá sokkal jobban passzoló személyt. Mivel a lakás az övé, nekem most albérletet kell néznem, ráadásul januártól a cégen belül ugyan, de új pozícióban (középvezetői) kell helyt állnom, ami már most stressz elé állít.
2023. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!