Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

23 evesen egy 7 eves kapcsolat megszakadasat hogyan lehet feldolgozni? Mikor azt hittem o lesz az igazi...

23F



2023. jan. 13. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Olvasás, zene, film, barátok, jobbik, sport, szórakozás.
2023. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Lepj tul, engedd el, majd jon mas, fogadd el -kommentek mindjart erkeznek.
2023. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Rosszul hitted, ennyi. Ettol meg nem all meg a vilag. Fogadd meg, amit az elso irt, aztan majd megy magatol. Mondjuk a Jobbik-ot gondold at, a DK ugy tudom, jo bulikat szokott tartani :)
2023. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Istenem, 23 éves vagy, nem 53, előtted az élet.
2023. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Na az ilyen sok erzelmi intelligenciaval rendelkezo Alfakra gondoltam.
2023. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Úgy, hogy nem nézegeted a profilját a közösségi média egyes platformjain.

Nem hallgatod azokat a számokat, amiket vele hallgattál.

Ha jól esik sírni, akkor ki sírod magad, megengeded a szomorúságot ha rád jön. Ezáltal megkönnyebbül a lelked.

A szeretteid társaságában kikapcsolódsz.

Azokat a hobbikat csinálod, amiket szeretsz.

Ne neheztelj magadra, ha eszedbe jut valamilyen emlék, 7 év nem "múlik" el csak úgy.

Le vonod a tanulságokat a dologból.

2023. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eleg introvertalt tipus vagyok, es nehezen epitek emberi kapcsolatokat. Fokent ezert felek a jovotol, hogy egyatalan hogyan tudok uj kapcsolatot szerezni majd.
2023. jan. 14. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Legyél hálás a megtörtént 7 évért, addig se voltál egyedül, én is intro vagyok de ennyi idősen nekem még első csókom se volt. N
2023. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
69%

Mindenképpen gyász indul benned, az elvesztés megélése ilyen.

Csak az idő visz távolabb, ez fogja halványítani, és az ezután jövő élmények felül írni az eddigieket szépen lassan. Ne kezdj el társat keresni ebben az állapotban, csak sebeket gyűjtesz.

Ha kapaszkodó kell, akkor olvasgasd, vagy hallgasd az élethez adott használati leírást (Biblia). Megerősíti benned azt, ami jól tudsz, és megtudhatod azt, amit nem tudsz. Ha usermanualként tekintesz eme írásra, teljesen más színe van a dolgoknak.

2023. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bibliat.... Xd jezusom.
2023. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!