Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom,hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt voltunk,sok volt a problémáink,de mindig meg tudtok oldani.Most viszont egyszerűen összevesztünk,állítólag én leköptem őt,ami véletlen volt,mert ennél én sokkal intelligensebb vagyok.El kezdtem szédülni, és rosszul lettem,erre benyögte,hogy szedjem össze a cuccomat és haza visz,mert ő nem kér belőlem.Alig várta ő is meg a családja is,hogy lelépjek onnan. Nagyon fáj,hogy nem törődött azzal,hogy nagyon rosszul voltam,egy gyógyszert adott és kérlelte,hogy menjek el.Megkérdeztem veszekedés közben,hogy szeret-e és rá vágta,hogy nem úgy mint régen..Szó szerint belehasított a szívembe…Mikor sírva elmondtam az érzéseimet,ridegen közölte,és összepakolt nekem és hazavitt,éjjel 10-kor.Én szeretem még mindig őt.Nagyon fáj és vissza szeretném kapni..Folyamatosan azon jár az eszem,hogy inkább meghalok,jobb lesz a világ nélkülem..És már nem félek semmitől sem..

2023. jan. 25. 03:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Miért van olyan érzésem hogy nem a köpés miatt szakított…….
2023. jan. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,csak azt tudom,hogy szét törtem belülről… Legszívesebben a vonat elé vetném magamat.
2023. jan. 25. 04:17
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

#1

Talán azért érzed, mert úgy van.

A valódi okot nem fogja leírni.

2023. jan. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Ywerd ***** válasza:
100%

Ha közelről ordítasz az arcába előfordul hogy leköpted.

Valóban ez előfordul.

Hogy miért fordul elő ,az nem mindegy ,hogy náluk laktál és " sok gondotok volt"

Erről nem írtál semmit,pedig szerintem ez lehetett az ok .

Hogy miért,milyen témákkal kapcsolatban nem értettetek egyet és ezek hogy oldódtak meg .

Vagy hogy nem .

2023. jan. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

Egyértelmű hogy nem szeret, kerdezni is kár volt.

Olyannal meg minek akarsz lenni aki nem szeret meg kivág mint macskát sz.rni?

Kidobnak az ajtón visszamászol az ablakon?

2023. jan. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot....
2023. jan. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%
Na f***a... volt már részem öngyilkossággal fenyegetőzővel, gyanítom, te is ilyen vagy.
2023. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
6%
Ha nőnek érzed magad, tanuld meg hogy nem futunk egy férfi után sem, ők futnak utánunk.
2023. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Ő már nem fog:))) bárcsak szeretne még. A probléma most az volt hogy nem figyelt rám sokszor és sajnos felgyülemlett bennem a sok rossz..
2023. jan. 25. 08:14
 10/45 anonim ***** válasza:
60%
Ha le se sz@r, kirakott vissza ne könyörög magad, nem kellesz úgyse.
2023. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!