Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom,hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt voltunk,sok volt a problémáink,de mindig meg tudtok oldani.Most viszont egyszerűen összevesztünk,állítólag én leköptem őt,ami véletlen volt,mert ennél én sokkal intelligensebb vagyok.El kezdtem szédülni, és rosszul lettem,erre benyögte,hogy szedjem össze a cuccomat és haza visz,mert ő nem kér belőlem.Alig várta ő is meg a családja is,hogy lelépjek onnan. Nagyon fáj,hogy nem törődött azzal,hogy nagyon rosszul voltam,egy gyógyszert adott és kérlelte,hogy menjek el.Megkérdeztem veszekedés közben,hogy szeret-e és rá vágta,hogy nem úgy mint régen..Szó szerint belehasított a szívembe…Mikor sírva elmondtam az érzéseimet,ridegen közölte,és összepakolt nekem és hazavitt,éjjel 10-kor.Én szeretem még mindig őt.Nagyon fáj és vissza szeretném kapni..Folyamatosan azon jár az eszem,hogy inkább meghalok,jobb lesz a világ nélkülem..És már nem félek semmitől sem..

2023. jan. 25. 03:55
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Szeretnem ot vissza kapni.Tudom,hogy sokszor rossz voltam es nem becsultem meg de nem erdemlem meg ezt tole es tenyleg szeretem ot
2023. jan. 25. 08:27
 12/45 anonim ***** válasza:
60%
Ez esetben nem vagy nő, maximum egy kislány, szánalmas ez a viselkedés és nem fogsz neki kelleni ha visszafogad azt is csak azért fogja megtenni mert tudni fogja hogy bármit megtehet majd veled. Legyen benned több önbecsülés.
2023. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Barmit megtennek erte,de tenyleg barmit akarmit csinalhat velem en megfogok neki bocsajtani
2023. jan. 25. 08:42
 14/45 anonim ***** válasza:
67%
Úgyse kellesz!
2023. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
65%
De nem érted hogy nem kellesz neki? Miért alázod meg magadat ennyire ?
2023. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
56%
Mert hülye pcsa, azért. 🤦‍♀️
2023. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Te mar csak tudod ki a hulye p… konnyebb a net vegen itelkezni ugyanis delelott meg csokoloztam vele szoval nem hiszem el hogy nem szeret,ennyi.
2023. jan. 25. 08:52
 18/45 A kérdező kommentje:
Majd a sok okoskodo meglatja hogy ha ki jarok hozza atfogja a dolgokat gondolni.
2023. jan. 25. 08:53
 19/45 A kérdező kommentje:
Mert szeretjuk egymast csak mergesek vagyunk egymasra ugyanis utana azt mondta nekem hogy szeret meg de ez most nem szamit.
2023. jan. 25. 08:53
 20/45 A kérdező kommentje:
De ti mar csak tudjatok mert ti kolbaszrol kolbaszra jartok valoszinu,nektek ez a normal!
2023. jan. 25. 08:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!