Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert keres az exem ha tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keres az exem ha tudja hogy en meg szeretem?

Figyelt kérdés

Szakitott velem 4 hónapja. Szokott keresni de én egyértelműen megmondtam neki az érzéseimet. Se előre se hátra nem haladunk. Egy ilyen beszélgetéssel napokig felkavar. A kapcsolatot se zárta le normálisan hagyott benne lehetőséget újra kezdéshez. Nem értem a logikat.


32/F



2023. jan. 29. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Talán... Ne válaszolj, tiltsd le.
2023. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet érez még irántad valamit, nem bír leszakadni rólad, beszélj vele őszintén, hogy mi a célja, vagy iktasd ki az életedből örökre.
2023. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Talonban tart. Arra az esetre, ha nem jönne össze más. Esetleg egotunning. Hízeleg neki, hogy hónapok óta epekedsz utána, és elég lenne egy csettintés.
2023. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de szerintem is csak talonban tart, szórakozik veled.


Én úgy gondolom, nem kár érte... most még nyilván nagyon fáj az egész, és friss az érzés, de hidd el, ilyet veled nem tesz az, aki szeret.


Én is jártam így, nem is olyan rég, bár mi nem jártunk az illetővel. Bevallottam neki az érzéseimet, ő pedig élvezte azt, hogy folyton a perifériámon tartotta magát azzal, hogy kétértelmű üzeneteket küldözgetett.


Én bolond, annyira örültem ezeknek az üziknek, mert azt hittem, mégis csak érez valamit, de kiderült, hogy olyan ember ő, akinek azt sem szabad elhinni, amit kérdez..


Azt javaslom, tiltsd le, és foglald le magad, idővel sokkal jobb lesz.

2023. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Engem is afdog keresnek amig azt hiszik még érzek addig még hülyítenek es probalnak használni.

Ha már azt látják hogy nem érzek semmit, érdekes, akkor nem loholnak, nem fűznek valahogy.

2023. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*addig
2023. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!