Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagáltam túl a viselkedésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl a viselkedését? Nárcisztikus vagy csak nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi az életemben, négy hónapig randizgattunk és távkapcsolatban voltunk (a hetvégéket nála töltöttem). Már az elején voltak érdekes dolgai. Például a randikon az exéről beszélt sokat, illetve azokról a nőkről, akiknek én előttem udvarolt.Messengeren mèg képet és videót is küldött róluk. Nekem ez nagyon furcsa volt és nem esett jól, de adtam neki további lehetőséget a kibontakozásra. Előfordult olyan, hogy a lakásán voltunk, csinált magának vacsorát és egyedül megette miközben engem meg sem kérdezett, hogy kérek e. Lehet más jelezte volna neki ezt, de én vendégségben szerényebb vagyok. Vagy simán felbontott egy doboz sütit és megette egyedül és nem kínált meg. Mindig elvárta, hogy sexy fehérneműben legyek, lehetőleg sztreccses ruhákban, legyen mindig jó illatom stb. miközben volt, hogy ő büdös volt. Mindig más nőkről beszélt, mindig mindenkit kritizált engem is. Úgy gondolta mindenben ő a legjobb, senki a nyomába sem érhet. Én meg besokaltam és kiadtam az útját, amire semmit sem reagàlt. Oroszlán férfi egyébként és nem a huszas korosztály.

Mit gondoltok én láttam rosszul őt vagy valóban problémás a pasas?

Felnőtt, érett, komoly válaszokat kérnék, hogy a ti véleményetek alapján is tudjak tanulni az esetből...


30/N


2023. jan. 29. 11:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

En mar az elso adando alkalommal leleptem volna. Ez egy idiota. Orulj neki,hogy megszabadultal tole fuggetlenul attol mi a baja.

A narcizmusnak mas tunetei is vannak, nekem o inkabb egy bunko parasztnak tunik.

2023. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Már korábban ki kellett volna dobni. Legközelebb okosabb leszel, és az első jeleknél rövidre zárod.

Azt nem tudom, hogy ő miért volt ilyen, de valószínűleg mindenkivel így viselkedik. Azért is van egyedül ennyi idősen.

2023. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem kéne senkit jelzőkkel aggatni, főleg nem a divatosakkal, én szerintem annyi történt, hogy szexen kívül mást nem szeretett volna és mivel látta, hogy téged manipulálni lehet ki is használta.

Randikon más nőkről dumált, képeket küldött és te nem adtad ki az útját? Leesett neki egyből, hogy ahogy futtyent te azt kérdezed milyen nagyot ugorj.

Red flag, amit művelt mint a randi, mint az, hogy meg sem kínált soha, de te illatosan készségesen feküdtél ki? És még a horoszkópos baromságokkal jössz? Ne haragudj, de nem nála vannak gondok mint nárcisztikusz vagy hasonlók hanem nálad, mint nincs önbecsülésed sem emberi tartásod, vagy óriási rossz emberismero vagy.

2023. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ennyiből nem derül ki, hogy narcisztikus-e, viszont ami biztos, hogy egy b@szott nagy bunkó.


Ha mondjuk 25 évesen találkoztam volna ilyen jellemű férfival, valószínűleg én is így viselkedtem volna a helyedben, alapvetően én is szerény vagyok.


Viszont, idővel elég lesz majd egyetlen találka, hogy kiszűrd azokat, akik azt sem érdemlik meg, hogy rájuk nézz.


Szóval igen, ahogyan viselkedik az nagy probléma. Az ilyesfajta viselkedést nem igazán lehet kinőni, csak lesz majd olyan, aki elviseli.

2023. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A horoszkópot azért írtam, mert bármit tett mindig arra hivatkozott, hogy ő oroszlán férfi. Nem aggattam ra jelzőt, kérdés formájában hangzott el a nárcisztikus.
2023. jan. 29. 11:28
 6/21 A kérdező kommentje:
És eddig még nem volt ilyen jellegű tapasztalatom szerencsére...
2023. jan. 29. 11:29
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

A horoszkóp baromság.

Ez pasi csak ingyen prostinak tartott. Házhoz jött pina, és még a kaját is sajnálta tőled.

2023. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
“Azt tapasztalom, hogy ma sokan a pszichológiai ismereteket is inkább az érzelmi hárítás, mintsem a szembenézés, az önfejlesztés eszközeként használják. Az Interneten és az önismereti csoportjaimban is csak úgy röpködnek a laikusok szájából (billentyűzetéből) az ilyen mondatok: ‘Már megint kifogtam egy nárcisztikust/borderline-t, nem csoda, hogy ez a kapcsolat is működésképtelen’, vagy: ‘A problémáim alapvetően abból erednek, hogy mérgező szülők neveltek fel’. Természetesen nárcisztikus és borderline személyiségek, mérgező szülők valóban léteznek – ezeket a címkéket azonban manapság messze nem csak azok kapják meg, akikre valóban ráillenek. Nem mindenki hordoz pszichológiai kórképet, akivel időnként nehéz az élet, a laikus pedig nincs abban a helyzetben, hogy a hozzátartozóit diagnosztizálja. Ezeknek a fogalmaknak a használata gyakran kényelmes, olcsó magyarázatot kínál összetett problémákra, és elkeni az illető saját felelősségét azokban az esetekben, amikor a másik félnek nincs személyiségzavara, egyszerűen csak nehézségekkel küzdenek a kapcsolatban, amelyekkel kezdeni kellene valamit.” Dr. Almási Kitti
2023. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"A horoszkópot azért írtam, mert bármit tett mindig arra hivatkozott, hogy ő oroszlán férfi. Nem aggattam ra jelzőt, kérdés formájában hangzott el a nárcisztikus."


Miért ezen vagy fennakadva? Mindegy, hogy ő hisz benne, vagy te, akkor is hülyeség és nem rád írtam, hogy rá aggasztottad, mert kérdés volt, észrevettem a kérdőjelt.Nem rosszbol írtam.

Inkább azzal kellene egyébként foglalkozni, hogy te miért mentél bele, valami oka van.

2023. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, szerintem az ilyesmi mondjuk gyökeredzhet egy szar gyermekkorból, és itt főként az édesapával való kapcsolatra gondolok.


Én például sohasem tudtam megfelelni neki, ezért rendre olyan férfiakkal jöttem össze, akik kényszert éreztek arra, hogy kritizáljanak, vagy érzelmileg manipuláljanak.


Ma már tudom, kiket kerüljek el, illetve, az önbecsülésem is rendben van annyira, hogy ezután ne essek ugyanabba a hibába.

2023. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!