Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoztad fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztad fel, hogy anyagilag kihasználtak egy párkapcsolatban vagy válás során te buktál jelentősen többet?

Figyelt kérdés
Hogyan élted meg az egész helyzetet? Nagyon megviselt vagy inkább megkönnyebbülést jelentett, hogy vége van? Munkálkodott benned düh, harag, bosszú? Hogyan törődtél bele, emelkedtél felül? Életkort és nemet is írjatok. Ha nem túl nagy kérés, röviden az esetet és az összeg nagyságát is megírhatod.

2023. febr. 3. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én elfolytással. Majd szorongással. Végül pszichológussal.
2023. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olyan 10 millio ft.a kozosbol .nem erdekelt mert volt kulon vagyonom is.azon izgultam hogy azt ne probalja elvenni.
2023. febr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Sokszor hallom, hogy férfiak, "anyagilag buktak" a váláson. Tekintsd ugy, hogy a az exfeleségednek kifizetted sok év(sok esetben évtized) takaritónői bérét... Ugyanis, szuper ma az egyenjogusag, meg a feminizmus, tényleg, annyi lett vele elérve, hogy a nők, most már a házimunka és a gyerekek körüli teendők mellett, robotolhatnak az irodában is egy laza 8-12 órát!

Nem ismerem a részleteket, de az esetek 99%ban ezt látom!

2023. febr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Tekintsd igy h kifizetted az idejét amit elvettél tole.

Mert most öregen gyerekkel kereshet társat es miattad nem piacképes

2023. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 az, hogy téged kutyába sem vesznek és szar az életed, nem jelenti azt, hogy más is így van ezzel.


#4 méghogy a férfiak tárgyiasítják a nőket...

2023. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

De ezt csinálják. A gyerekkel hagyják a nőt magara hogy vigye a gyereket haztartas munkat a nő kiég amortizalodik aztan ott is hagyják egyedul a sz.rban mert nem pattog az ágyban 20 éves módon a 30 as kialvatlan leterhelt nő.

A pasik targyiasitják a nőt nem embertersái a nőnek, csak kivesznek belole.

2023. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

#5

😳

Nekem volt annyi eszem, hogy nem egy szar csóró, semmirevaló, himsoviniszta f*sznak szültem, de ettől még szemem van, és látom, hogy sok nő, nem volt ennyore okos...

2023. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi indulat :)
2023. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%

#8

Mert hugom is így járt! Első sorból néztem végig a válást. (Nagyon szoros ketton kozott a kapcsolat) Intelmem ellenére hozzáment. Meg is szívta! Nem volt könnyü kiforgatni a mocskot mindenéből, de sikerült!

De több kollégám válását is végighallgattam.

A házasságon, csak a férfiak nyernek! Ingyem cseléd, ingyen szex... nőnek meg, ha rosszul választ, -3 év a karrierből, (gyerekenként)

2023. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
#9 félelmetes a világképed. Remélem, nincsenek gyerekeitek.
2023. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!