Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1.5 éve van még mindig rámszál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5 éve van még mindig rámszállva az egyik exem.aki normális. A másik meg bántalmazó, 1 hónapja vége, várható hogy ő sem kopik le?

Figyelt kérdés

A normális még mindig azt várja, hogy kibékülök e. Udvarolna, fűzne.

(Vannak mások is ugyan akik éveken át erre várnak mikor adom be a derekam, de ők nem zaklatnak legalább csak nyitott kapukat hagynak)

És van a mentálisan problémás exem.

1 hónapja vége. És még mindig zaklat.

A másik exem szerint soha nem is fog lekopni.


Azon gondolkodtam felhívjam esetleg megmondani neki határozottan, hogy álljon le, nem akarok vele beszélni, kommunikálni látni sem?

Csak mert nekem kész rettegés mikor "éjszaka" csönget, kopog. Vagy személyesen akar elkapni.

Amikor tudom hogy az ajtó előtt van, egész éjszaka nem alszom mert attól rettegek mikor rúgja be, és mikor kell rendőrt hívnom. Pszichés stresszt csinál folyamatosan.



2023. márc. 8. 10:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy 2 hónapja vége. Illetve már többször is szakitottunk. Es még most is ház előtt köröz, figyel, feljön.
2023. márc. 8. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségnek szólsz, hogy zaklat
2023. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha vki bekopog, az a rendőrséget nem érdekli. (Ez mellett le is tagadná hogy ő lett volna). Csak ha betörne.

Most engem az érdekelne hogy ilyenek mikor kopnak le kb?

Vagy felhívjam e hogy ne járkáljon hozzám, ne figyeljen, ne reménykedjen semmiben, ígérje meg hogy kilép végre az életemből?

Mert így szerintem ő őrlődik hogy biztos pasim van, biztos r.banckodom, ezeken hergeli magát és jönne számonkérni bántalmazni, mert ideges, feszült. Mert ilyen beteg. Felhergeli magát és jönne kontrollokat tartani számonkérni meg esetleg ütni verni is. Mint aki azt hiszi még a tulajdona vagyok.

De ha felhívnám hogy ne mászkáljon hozzám, hagyjon már békén, tényleg lépjen már túl, tényleg nem békülök, örök harag, elegem volt, új eletet kezdek, ne is jussak eszébe se, ne agyaljon rajtam, ne kombináljon, felejtsen el, azzal tiszta vizet tudok neki önteni?


Mint vmi pszichopata mikor meghallom, hogy kopog szakítás után úgy hogy szóba sem állok vele. Erre házhoz jön. Köröz. Mint vmi sorozatgyilkos.

Lehet tele a szobája képekkel is rólam.(a normális exem ezzel akart visszacsábítani hogy tele rakta rólam rólunk keretezett képekkel a lakását, ki tudja akkor egy pszichopatánál mi megy)

2023. márc. 8. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettő idiótát kifogni csak egy idióta tud...
2023. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked a "normális" exed sem normális!

Én elejtenék egy kérdőmondatot, hogy amit csinál,az zaklatás, tud-e róla.Ha szerencséd van kapcsol és megijed, hogy szólsz a rendőrségnek.(Persze a rendőrségnek hiába szólnál, de az már más téma..).

2023. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!