Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, illetve bűntudatom a volt párom miatt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 hete, hogy szakítottunk. A helyzet az, hogy sokat hazudott nekem, illetve voltak nagyon fura dolgai, és ez nekem nem jött be. Nem olyan nő volt, amilyent én keresek. Mikor ott hagytam nagyon sírt, mert amúgy szerelmes votlt belém halálosan.

2023. márc. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi volt a nagyon fura dolog ami neked nem jött be? Azért hogy értsük mi is, és kerek legyen a téma! Tudjunk értelmes választ írni.
2023. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Fura.

Ismerek olyan pasikat akik minden szívbaj nélkul kidobnak bárkit, akkor is ha nibcs igazuk. De nekik nem kell.

Döntsd el hogy hagyod h visszasírja magát hogy megnyugodjon a kislelked, és később dobod ki, vagy most.

2023. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

" A helyzet az, hogy sokat hazudott nekem"


Innentől kezdve nincs miről beszélni. Az normális, hogy megérintett érzelmileg.

2023. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az önmagában elég súlyos probléma,hogy sokat hazudott neked.Tehát nem megbízható.Innentől a többi mindegy is.

Mindenkit el lehet felejteni...

2023. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy most néztem, hogy van már valakije, ezek szerint nagyon szerethetett....
2023. márc. 17. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
És azt akartam írni amit az 5ös írt. Társfüggő nem Te miattad sírt ,hanem mert te dobtad vagy mert társfüggő. Ha miattad sírt voona nem hazudik.
2023. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg nagyon kupis nő volt, ami nem tetszett, ha hazamentem munkából nem volt főzve, illetve ki sem szolgált
2023. márc. 18. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
7es!! Ez a két dolog manapság nem divat már. Nem várható el egy nőtől hogy kiszolgálja a párját. Egyenjogúság van. Pl a férfi keresetét egyenlő módon kell elkölteni a párnak:)
2023. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!