Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ezért szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért szakít és még a bátyját is riasztja, miután mellette álltam?

Figyelt kérdés

Röviden: A barátnőm beteg lett nagyon. Sokáig nem tudták, mi baja, de most kiderült és tudják kezelni. Az egyik tünete olyan, hogy ideiglenesen fájdalommentessé, szinte érezhetetlenné tenne egy olyan szexuális aktust amit én nagyon szeretnék, de ő elzárkózott tőle mindig is.

Rákérdeztem egyik nap, hogy esetleg nem teszünk-e egy próbát most, hogy érzi. Kínosan vigyorgott egyet és azt mondta, hogy nem, én pedig csalódtam kicsit, de ennek ellenére megtettem neki, hogy lezártam a témát, elfogadtam a döntését.


Ellenben fél nap múlva megjelent a testvére és együtt álltak nekem agresszív stílusban hogy én most azonnal takarodok, pakolok.


Az fáj a legjobban, hogy a barátnőm ennyire befolyásolható + az sem épp normális, hogy ilyen témákat a fiútestvérével kitárgyal. Közben ott voltam vele, ápoltam mikor beteg volt, semmi hála.


Mit tegyek? Ha visszaszerezni nem tudom, hogyan vágjak vissza, hogy legalább a becsületemben ne sértsenek meg egy életre?



2023. márc. 18. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem.meg felejtsd el.
2023. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen hogy néhány pasi mindenben csak a szexualitást látja. Még a saját párja betegségében is.

én is szakítanék veled.

2023. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Húú b+..


Nos, a volt barátnőd szerintem teljesen normális és az is teljesen jogos, hogy kitették a szűröd.


Leírtad a kulcsszavakat:

"A barátnőm beteg lett nagyon"

" amit én nagyon szeretnék, de ő elzárkózott tőle mindig is."

"Rákérdeztem egyik nap, hogy esetleg nem teszünk-e egy próbát "


Tehát annak ellenére, hogy ő beteg lett, te ugyanúgy előhozakodtál valami vágyaddal annak ellenére, hogy ő mindig elzárkózott tőle. Egy igazi érzéketlen lovag vagy! Megérdemled, hogy szakított veled.


"hogyan vágjak vissza, hogy legalább a becsületemben ne sértsenek "


Remélhetőleg még fel is jelent majd, ha netán zaklatni támadna kedved.

2023. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Megbosszulni, mit? Azt, hogy beteg volt te meg szexeltél volna? Örülj, hogy nem vert szét a testvére. Idióta vagy.
2023. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szexuálisan a saját élvezetedre ki akarsz használni egy beteg embert. És még te vagy megsértődve. Asszem túlságosan lágyak voltak veled így is. Szóval, kotródj a pcsába és maradj kussban.
2023. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van szakítani!

Te most elveszítetted a szexuális segédeszközödet, mert ezek alapján amit írtál, nem tekintettél másként a párodra. Ő meg gondolom megunta hogy a szexel cseszegeted.

Visszavágni meg gyerekes viselkedés. Felnőtt ember megérti hogy elutasították, és békén hagyja a másikat. Törődj a saját életeddel és fogadd el hogy jogában állt szakítania veled. Senki sem kötelezhető párkapcsolatra!

2023. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
5#: Ejnye-bejnye. 😂🤣😂🤣😂🤣
2023. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy erkölcslovag férfi, de téged még énis agyba főbe ütnélek. Utána adnék egy kötelet és keress egy fát.

És még te írsz ki ide kérdést?

2023. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
Te perverz. I have
2023. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul olyan beteg a gerince, hogy deréktól lefelé nem érez semmit, tán még a záróizmait sem érzi és becsinál, te pedig análoztál volna. Hát gratulálok.
2023. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!