Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele vagy maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy maradjak vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van párom 3 hónapja. Több dolog is van ami zavar vele kapcsolatban. Mondtam neki hogy mik azok. Találkoztam vele azóta. Úgy tűnik hogy kicsit "megváltozott ". Gondolom miattam. Mert mondtam neki hogy zavar pár dolog. Szerintem érzi is hogy nem oké minden, azért is próbál megváltozni. Adjak neki esélyt szerintetek? Azért is gondolkodok hogy mit csináljak mert van egy férfi akivel még előtte online ismerkedtem "sokáig",sokat beszélgettünk. Nem tudtam vele találkozni mert sajnos mindig közbejött valami. Vagy nekem vagy neki. Nemrég írt nekem hogy találkozzunk. Írtam neki hogy van valakim. Először írta hogy akkor sok sikert. Aztán elkezdtünk irogatni egymásnak és mindketten elgondolkodtunk azon hogy milyen jó lenne találkozni, együtt lenni. Tetszik nekem, én is neki. Mit csináljak? Mivel gondok vannak, voltak a kapcsolatomban gondolom azért is történt az hogy elgondolkodtam a másik férfin...hogy jó lenne vele lenni..
2023. márc. 19. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Feküdj le mindkettővel, és aki jobban megdug, az marad
2023. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakits.
2023. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Hú, ez így nem lesz jó. Nőként mondom ne tarts több vasat a tűzben még írkálás szintjén sem, mert ha fordítva tennék ezt meg veled akkor ha jól sejtem rendesen fel lennél háborodva. Az a másik férfi akivel írkálsz, eltereli a fókuszt a párkapcsolatodról, így persze hogy jobban idegesít mit nem csinál jól, mert azzal vagy elfoglalva hogy a másik pasi milyen meg miket ír. Annyira nem vonzódsz a párodhoz és nem is tiszteled annyira, ha tudsz írni mással és érzelmileg megcsalni. Tégy neki szívességet és tedd ki, mert amíg ő mit sem sejtve próbálkozik neked megfelelni, addig te már réges régen máshol kalandozol fejben, nem is vagy ott. Még friss a dolog, inkább hagyjad, túl tud lépni rajtad simán, egy hónapig max agyal vagy sír egy kicsit, és még mindig jobb mint megetetni és elvenni a legdrágább idejét.
2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minél előbb szakíts vele, legyél vele korrekt és őszinte, képzeld magad fordított helyzetbe. Neked sem esne, nagyon jól, hogy te próbálsz változtatni, de a párod másfelé kacsingat. Inkább, most mondd meg neki, hogy mi a probléma, jobb előbb vagy utóbb.

Őszintén az új férfira rá térve, lehet csak én vagyok ennyire túl gondoló, de nekem már az sántít, hogy ha tudja van valakid írogál...Most képzeld el, vele vagy együtt, de ő közben valami más csajnak írogál.

2023. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ide írni,nem írtam bele hogy mielőtt írt a másik férfi előte úgy döntöttem hogy szakítok a mostanival. De találkoztam tegnap a mostanival, úgy tűnt hogy megváltozott kicsit ,gondolom megijedt hogy elveszíthet, így kicsit elbizonytalanodtam hogy mit csináljak. Az új férfinak is írtam múltkor hogy szakítani fogok a mostanival.
2023. márc. 19. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

4:

Nem érdemes hitegetni egyiket sem, a mostani párodat, hogy ő tett érted, de te nem tettél érte semmit. Sem az újat, hogy leírtad neki, hogy szakítasz, de közben nem teszed.

2023. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!