Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ertelme felkeresni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme felkeresni? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

1evig voltunk egyutt exemmel mostanaban a kapcsolat vegen elhidegultunk egymastol..

Vagyis ugy mondanam hogy erzelmek nem voltak annyira eloterben hanem inkabb az intimitas

A kapcsolatunkban mindig sok volt a vita, de mindig mindig visszatalaltunk egymashoz akarhanyszor szakitottunk

De a legutobbi vitanal aztmondta nemtud dontesre jutni hogy mi legyen..

En pedig mondtam hogy en szeretnek mindent megoldani megbeszelni mert tenyleg vele akarok lenni es nem akarok mast

Es hozzavagtam hogyha ezeket o nem akarja akkor lehet mar nem szeret, nem szerelmes belem

Erre az volt a valasz hogy lehet nem vagyok annyira az.

Jelenleg az orszag masik felen van, tiltottam ot mindenhonnan..

1honapja nem beszelunk

De annyira nem hagy nyugodni a gondolat hogy vajon tenyleg nem szeret mar de felek a valasztol.


2023. márc. 29. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nincs értelme, folytasd nélküle az életed.Ne legyél szánalmas.
2023. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdemes bolygatni a multat.

¤Old keys don't open new doors.¤

2023. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Sztem te is tudod a választ, csak magadnak sem ismered be. Lépj tovább
2023. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 év után kerestem fel az exet mert egyszerűen nem hagyott el a gondolat, többször róla álmodtam. Arra jó volt a baráti beszélgetés, hogy lezárjam, és jó hogy nem próbáltam be nála, mert teljesen más szinten voltunk. Egyértelmű volt a beszélgetésből, hogy ő már nem akarja semmilyen formában, no meg én is inkább csak barátként láttam, nem láttam annyira szépnek mint mikor összejöttünk.


Más miatt nem érdemes felkeresni az exet.

2023. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is nehezen bírod ki.


Keresd fel, találkozzatok, gyertek össze újra, de utána ne legyen sírás, és ne legyen semmi, egy szó panaszkodás sem!

2023. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Itt mindenki ilyen elcseszett, hogy csak binárisan fekete-fehérben látja a világot? Szerintem meg kurvára érdemes utánamenni a dolgoknak, mert életed végéig ott fog kapirgálni a gondolat, hogy "mi lett volna ha".

Itt mindenki egyből el akar dobni mindent, szánalmas gyenge emberek sokasága. Gyertek, pontozzatok le, kutyák.

2023. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os. Se.mi bajom n volt azzal, amit gondolsz. A lepontot a kutyák miatt kaptad, viseld hősiesen. 😀
2023. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!