Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek segítene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek segítene egy őszinte beszélgetés az exemmel ebben az esetben?

Figyelt kérdés

1 éve mentünk szét és nagyon hirtelen és nem zártuk le, nem volt megbeszélve semmi, csak hogy vége.

Azt hittem túl vagyunk egymáson, de pár hónapja találkoztunk és bennem újra fellobbant a szikra és nagyon szívesen beszélgettem volna vele, ugy mindenrol. Annyi kimondatlan dolog van bennem, és már belátom a hibaimat, amikért szeretnék bocsánatot kérni, erdekel mi van vele, miert lett vege, es ugy egyaltalan, hogy benne vannak-e meg erzesek felem, mert azota többször voltunk azonos eseményeken és habár abban biztos vagyok, hogy egyikünk sem szeretne most kapcsolatot a másiktól, egyertelmuen nem vagyok semleges neki, ott van a szikra kettőnk közt, ezt mindneki megerősíti. Elég rendesen flörtöl is velem, érdeklődik, közelemben mozog stb…NEM tartanam jo otletnek, hogy ujra osszejojjunk (foleg, hogy baratnoje van), de szerintetek segítene magamban rendezni a dolgokat és elengedni egymást, ha őszinten elmondanám az erzeseimet/gondolataimat? Pl.: azt, hogy mint ember is nagyon fontos nekem, de megkerem, hogy ne flortoljon, mert ez igy egy nagyon kellemetlen helyzet nekem.



2023. ápr. 7. 19:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hiszek a kommunikáció erejében és azt gondolom nem nyomná annyira a lelkemet a sok kimondatlan dolog, de félek, hogy felesleges az egész és megalázó
2023. ápr. 7. 19:58
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szex lenne belőle.
2023. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Na, tipikus alfaözvegy lehetsz, aki nem tudja túltenni magát a chad excsávóján.
2023. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Én nem egetném magam azzal hogy még mindig epekedek érte es ezt tudtára is adjam

Fene se nyalna ilyennek.

Először tegyen azért is hogy egyáltalán ránézzek.

Aztám azert hogy egyáltalán köszönjek neki

Meg azért hogy egyáltalán szóba álljak vele.

Ne higyje azt hogy én rá várok eveken át is és róla álmodozom meg most is a karjaiba omlanék egy ilyennek aki elhagy én meg csak pislogok.

2023. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ráadásul már barátnője is van....sokat nem bánkòdott utánad. Én nem járatnám le magam ezzel
2023. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ő mit hisz, hanem hogy reális elképzelés-e az, hogy nekem ezután könnyebb lenne. Legfőképp azok válaszát várom akik megéltek hasonlót
2023. ápr. 7. 20:11
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Jobban lennél utána.
2023. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Az hol őszinte beszélgetés hogy bocsánatokert akarsz esdekelni a vélt bűneid miatt hogy fogadjon visza mint egy kutyát mikor eleve ő hagyott el valszeg mert jött egy jobb?
2023. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha vonzódsz hozzá, akkor hiába kéred meg több mint valószínű, hogy folytatni fogja, mert látja, hogy nem semleges számodra.

Az lenne a helyes megoldás, hogy kerülod, megmondod neki, hogyha nem fejezi be elmondod a barátnőnek mit csinál. Akkor biztos többet nem flörtölne veled.

2023. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Van barátnője, de közben legyezgeti a hiúságát, hogy te még odavagy érte. Szerintem hülyét csinálnál magadból. Szakísd meg vele a kapcsolatot, és akkor nem fog flörtölni. Felesleges nyíltan epekedni utána.
2023. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!