Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magamat túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magamat túl a szakításon?

Figyelt kérdés

Pár hete lett vége az volt párommal a kapcsolatom és csúnyán váltunk el. Azóta ürességet érzek.Naponta reménykedem,hogy egyszer talán visszajön az életemben.Depressziót érzek és semmihez és senkihez nincs kedvem.Folyamatosan rossz gondolataim vannak a fejemben,hogy jobb lenne mindenkinek nélkülem.Rettenetesen hiányzik és pánikrohamaim vannak éjjelente és azt kívánom,bárcsak mellettem lenne.Párt keresni nem szeretnék,mert csak olyanokkal beszéltem eddig aki rá hasonlít valamilyen szemszögből.Mondjam el neki amit érzek vagy felesleges?

Rettenetesen szeretem és úgy érzem nem akarok nélküle élni.

Üres vagyok belülről és érzem ahogyan belülről felfal a szenvedés.

A barátok is mindig érdeklődnek,bulizni hívnak,ebédelni hívnak de lassan már semmihez nincs erőm,mert egésznap fekszem az ágyban.

Munkahelyemen felmondtam,mert nem tudok koncentrálni semmire.

Mit tegyek?

24-L



2023. ápr. 22. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Felőlem visszamehetsz még pár "pofonért" .mindenki ugy húzzq az idejét ahogy akarja.
2023. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oké?
2023. ápr. 22. 10:53
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Hat ha igy allsz hozza egy szakitashoz, hogy ott hagyod melohelyed, baratokat/haverokat, akkor lehet meg nem vagy fejben 24.


Oke, hogy sz*r erzes, de nem tulzas ez azert?


Meg lehet neked mar alapbol van valami mentalis betegseged - szorongo tipus, klinikai depressziora hajlam, stb...

2023. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Beszélj vele, de ne akarj tőle párkapcsolatot. Ha a lénye olyan, akkor találjatok egy kompromisszumot, ha ő is nyitott rá. Mint barát. De ha elutasít, akkor azt el kell fogadnod.


Tudod egy jó barát is jobb mint a semmi. De párkapcsolatra a helyedben nem számítanékm és arra sem, hogy bármi is ujra indulna-mint szexualitás stb.


A barát, az barát-nem több, és sosem lesz több. Az életetek azon fejezete lezáródott.

2023. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tulzas,nem tudok figyelni semmire.
2023. ápr. 22. 11:04
 6/14 A kérdező kommentje:
4: mirol beszelgessunk? Hogy szerelmes vagyok bele?
2023. ápr. 22. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha még beszelgetni se tudnal vele semmirol akkor minek az egész.
2023. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Sz@r dolog a szakítás, ezt mindenki nehezen viseli, de amit te csinálsz az már a "nem normális" kategória. Szakítás miatt nem szoktak az emberek felmondani, és nem mondanak ilyet hogy a párjuk nélkül nem akarnak élni.

Ez már az az állapot amikor pszichológushoz kell fordulni, mert ez nem normális, hogy felnőtt emberként a saját életedet ennyire egy másik embertől teszed függővé (főleg hogy pánikrohamaid is vannak). Olyan vagy mint egy drogos aki magától nem tud lejönni a szerről. Ezért kell neked segítség!

Nem tudom hogy miért lett vége a kapcsolatnak, de ha csúnyán váltatok el akkor annak biztos hogy oka volt, nem kellene ennyire obszesszív módon ragaszkodni hozzá. Kérj segítséget szakembertől!

2023. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kértem de a terapeuta sem tud velem mitkezdeni mert makacs vagyok
2023. ápr. 22. 12:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy szakítás miatt kicsit túlzás még egy munkahelyet is felmondani.


Fáj,persze,nagyon is.Eddig az életed része volt,hirtelen eltünt onnan,persze,hogy üresseget érzel,ez normális.

De nem szabad mindent odadobni,mert fáj!Ennél sajnos sokkal nagyon bajok is lehetnek az életben,de akkor is menni kell előre!

Szedd össze magad és keress egy új munkát,mert valamiből meg is kell élni.

2023. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!