Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy párkapcsolatnak vége, akkor kitörölnek a közösségi megosztó oldalakról(facebook stb. ) minden arra vonatkozó szép emléket?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert furán néz ki a következő barátnőnél. Vagy a következő utáni barátnőnél.
2023. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert te hogy tolerálnád,hogy az exei képével van tele a profilja? :D
2023. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
72%

Mert onnantól hülyén néz ki, hogy ott vannak a közös képek egy olyan emberrel, akivel már nem is vagytok együtt. Ilyen szempontból a közösségi oldalaknak folyamatosan frissnek "kell" lenniük, vagy alapból úgy kell felépíteni őket, hogy ne mutassanak semmit.


Mint ahogy a második házasság vagy sokadik kapcsolat után sem az ex pároddal közös képeket fogod kirakni a közös otthonotokba, hanem az aktuális párral közös képeket.


A régi emlékeket meg elteszed valahova, megőrzöd őket.

2023. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem egy szűzlány lesz az úgymond igazi. Az hogy virtuálba mi van a profilján engem nem érdekel.
2023. ápr. 29. 12:33
 5/12 anonim válasza:
100%
#4 Ha nem érdekelne akkor nem fogalmazódott volna meg a kérdés.
2023. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Érdekel persze, de nem úgy.
2023. ápr. 29. 12:47
 7/12 anonim válasza:
100%
Szóval érdekel he?
2023. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Crisopher ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a szobám falán olyan kép van kint, amin a párommal vagyok rajta, és nem az exemmel
2023. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek álszentek és még a múltat is átírnák. Meg az idejük is sok.
2023. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelne,nem pörgetnéd vissza évekre visszamenőleg,hogy milyen képei vannak kint. Söt,ahhoz,hogy észrevedd,miket törölt,ahhoz eleg sokszor meg kell nézni. Én pl magam sem tudnám felidézni,pontosan melyik képemet töröltem,pedig az a saját profilom. Elég durva stalkingot nyomsz.
2023. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!