Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges szakítás után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szakítás után az újrakezdés?Van ,akik szakítottak , majd egy kis idő múlva kibékültek, és ez a kis szünet jót tett nekik ?

Figyelt kérdés

Szakitottam a barátommal 6 hete, de úgy érzem ez meggondolatlan volt tőlem !

Nagyon hiányzik , én is neki, ő is szeretné újra kezdeni , de mindenki jön ezzel a káposzta dologgal , de azt érzem, hogy egyszerűen nem megy nélküle , hiányzik ,ő , az illata , a kezei, az érintése , a lénye ..és az a gond amiért szakítottunk abszolút orvosolható !( túl sokat dolgoztam , amiért többször rám szólt , hogy élnünk is kellene, és belátom rohadtul igaza volt )

Azóta is kb minden nap beszélünk , anyukám beteg lett öt kerestem , ő megsérült engem hívott , szóval annyira nagyon hiányzik ..40 évesen érezhetem, hogy ő az igazi ?

Megsértődtem , hogy mindig magyarázott és csesztetett, de rá kellett jönnöm csak jót akart!

Van köztetek olyan , akinek szakítás után sikerült újra összejönni és együtt is maradtatok ?

Működhet ?


2023. ápr. 29. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Akkor működhet ha az alapprobléma orvosolva lett.

És nem csak az amit te problémának gondolsz, hanem amit ő is annak lát, és az lehet hogy nem egy dolog, hanem több.

Ha mindkét fél tesz azért hogy ezek a problémák ki legyenek javítva akkor működhet.

De sokan vannak akik nem tudnak egyedül élni (kapcsolatfüggők) és ezért nem is hajlandóak észrevenni ha a személyiségük nem illik össze a párjukkal, inkább erőltetik a kapcsolatot. Ilyen esetben tudni kell szakítani és ne akarjuk a másik fél alapszemélyiségét átalakítani, mert azt nem lehet (apróbb dolgokban lehet kérni változást).

Hogy nálatok mi a helyzet ezt neked kell tudni (mindenhez két ember akaratára van szükség).

Ha nem lesznek a problémák orvosolva, akkor nincs értelme újrakezdeni.

2023. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha folyton csak dolgoztál, gondolom nem véletlenül. Az ezután is így marad. Tehát mi változna? Semmi.
2023. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fogok ennyit dolgozni , ez nem tesz jót sem nekem,sem a kapcsolatnak mint a mellékelt ábra is mutatja 😞

Mindenképp szeretnék ezen változtatni ,de szakítás után eltelt három vagy négy hét amikor rájöttem hogy mennyire igaza van! Nagyon mérges voltam , mindig irt én meg csak mondtam hogy ne írj Hagyj békén!

Mi nem akartuk egymást sosem megváltoztatni , a klasszikus csukd le a wc ülőke es társai problémákon kívül semmi más nem volt !

Vannak hibái ,vannak hibáim, de kinek nincs ? És az az 1-2 hiba ami van neki ..ezzel szemben ott a több száz jó tulajdonsága , es az , hogy egyáltalán létezik !

És úgy gondolom Norbinak sincs más gondja velem,szegenyem ma is irt , hogy bár most is dolgoznék es várna haza, nem úgy mint most , hogy külön vagyunk …

2023. ápr. 29. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Nektek érdemes megpróbálni újra.Ki mit mod az lényegtelen, Nektek kell érezni.
2023. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Kivételes eset mikor én is azt látom hogy nektek érdemes lenne újra kezdeni.
2023. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok , köszönöm .

Izgulok mint egy óvodás 🙂

2023. ápr. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!