Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi van valójában olyankor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van valójában olyankor, amikor semmilyen indokkal szakít valaki ("nincs jövője"), és még azt se magyarázza meg?

Figyelt kérdés
Illetve "nem sikerült", miközben ő semmit nem tett azért, hogy sikerüljön.

2023. máj. 1. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indok a szakításra. Ha úgy érzi szakítani akar akkor annyi nyílván nem szeretett ha így döntött.
2023. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor az van, hogy nem érzi azt, hogy működne a párkapcsolat, mert nincs meg részéről valamiért a vonzalom.
2023. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A "semmilyen" indok kétféle lehet.

1. Igenis van indoka mert te nem úgy állsz a kapcsolathoz ahogy az elvárható lenne ha komolyan gondolod..

2. Nincsen indoka csak egyszerűen nem érzi azt, hogy veled akarja leélni az életét vagy pedig már talált mást aki jobban érdekli és már alakul köztük így te már az útjában állsz.

Az, hogy nem magyarázza meg szintén két esélyes. Vagy már mondta eleget, hogy mi a gond csak leszartad ezért már nem látja értelmét újra megbeszélni vagy a 2 es pont van érvényben és így nem igazán tud mit mondania, az igazat nem fogja megmondani, hogy esetleg találkozgat már valakivel mert az őrá vetne rossz fényt.

2023. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se indoklok. Mert abba belekötnek, meg akarják beszélni, kiskapukat keresnek, letagadják amit gondolok róla, hogy az nem ugy van, ha szakitani akarok valakivel, nekem nincs kedvem a se vége se hossza hazugságaihoz.
2023. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Örült, hogy megszabadult tőle, ennyi, direkt nem tett bele a kapcsolatba semmit, azt akarta elérni, hogy a másik mondja ki, hogy vége, de mivel nem tette meg így megtette ő.
2023. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hazudnak arrol hogy ő nem olyan, én látom rosszul, vagy én tehetek arról, amilyen ő velem, vagy arról hazudnak hogy megvaltoznak és akkor szenvedhetek tovább azt lesve hogy de mikor, ha én már eljutottam addig hogy szakítok akkor már annyit szenvedtem hogy vége ha fejen áll akkor is.
2023. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A szakitasnak barmi oka lehet. Tokmindegy. Engem sose zavart ha batmit mondtak.
2023. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is így jártam. Az indok az volt, hogy ő most nem akar senkit, meg elvan a saját problémáival. 1-2 hét múlva meg fent volt a Badoon.
2023. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy, hogy mi az indok? Szakított, mert nem akar veled lenni. Jobban éreznéd magad, ha felsorolt volna pár dolgot?
2023. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8as pont ahogy írod. az "én most nem akarok senkit" jellemzően azt jelenti, hogy nem akarlak téged. Mihelyt valaki felkelti az érdeklődését ez percek alatt tud változni. Akár másnap már kirakja , hogy valakivel kapcsolatban van.
2023. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!