Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen furák a válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furák a válás előtt álló nők?

Figyelt kérdés

Picit hosszú, próbálom nagyon tömören.

Találkozgattam egy 38 éves nővel, akinek gyereke van (9 éves), Tinderen ismertem meg. Mondta a nő, hogy még nem vált el a férjétől, de külön élnek 3 hónapja, és heteken belül indítják a válást. Találkozgattunk, minden talin szexeltünk vagy pettingeltünk. Tudta, hogy kapcsolatot szeretnék, és kérdeztem is tőle, hogy ő mit gondol erről? Azt válaszolta, hogy "majd kialakul", de még erről nem beszél senkinek, senki nem tud rólam, hiszen még csak most fog válni, ezért titokban tart engem a családja előtt. Pár nap múlva viszont azt mondta, hogy keressek mellette valaki mást. Mondtam neki, hogy akkor nem megyek hozzá többet, erre elkezdett sírni. Másnap előttem telefonált a sógornőjével, és arról beszéltek, hogyha megvolt a válás, akkor pasizzon be. Amikor erről beszéltek akkor rám mutogatott, és mosolygott. Utána mondta nekem, hogy mindig várja, hogy írjak neki, és menjek hozzá gyakran.

De még mindig nem mondta meg egyenesen, hogy mit akar tőlem. Még azt is mondtam neki, hogyha ez felőle csak szex, akkor mondja ki, és én is úgy állok hozzá. Végül napokon át ott aludtam, tőle mentem dolgozni, a munkából vissza hozzá, lakáskulcsot is akart nekem adni. Ekkor már eltelt 3 hónap, a gyerekével is nagyon jól kijöttünk. Sosem veszekedtünk. Ha csak az nem számít annak, hogy megkérdeztem tőle, hogy 38 évesen miért nem vállal fel engem, ha úgy is válnak, és a férjének is van valaki más? Mi ez a gyerekes titkolózás? Én azt hittem, hogy érez felém, mert nagyon gyakran ölelt, nagyon szorosan, este is alvásnál mindig hozzám bújt. Végül egyik napról a másikra alig szólt hozzám (előző este szex volt, meg bújós volt). Másnap mondta, hogy fejezzük be. Azzal indokolta, hogy nem akar maga mellé senkit, meg a válás is nyomasztja. Megkérdeztem tőle, hogy akkor minek ismerkedett velem? Normális válasza nem volt. Csak annyit motyogott, hogy talán hamar regisztrált a Tinderre, de neki most sokáig nem kell senki, elvan ő egyedül a nyomorával meg a válásával.

Erre úgy begurultam, hogy csak hátat fordítottam neki, és otthagytam. 2 hét múlva fent láttam megint a társkeresőn...

Valaki esetleg lát ebben valami olyat amit én nem vettem észre? Vagy mire volt jó ez az egész felőle?



2023. máj. 1. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez 1 nő.
2023. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki ilyen, aki nincs tul az elozo kapcsolatan. Ne ismerkedj olyannal, aki meg nem zarta le az elozo kapcsolatat.
2023. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg még ő sem tudja eldönteni mit akar.
2023. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak szimplán hazudozott neked. Nem akart egyedül lenni, ezért pont kapóra jöttél: sok szex és ott aludtál gyakran. Aki ennyit képes hazudozni, annál jobb ha nem kutatod az okokat, hogy mit akart tőled. Az ilyenek emberileg undorítóak. Miért hagyta el a férje?
2023. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Miért nem volt jó hogy tologatod?

Én örülnék egy ilyen nőnek.

Igaz nekem 1...2 óra időm volna mert nem vagyok független

2023. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ennek a nőnek totál káosz életfelfogása lehet. Még házas, de te keféltél vele, hiteget, meg mászik rád, utána meg lepattan. Örülj neki, hogy így alakult. Milyen jövőt képzeltél el egy ilyen hazudozóval? Fogd fel pár numerának. Mondjuk nem tudom, hogy mire gondol, amikor a gyereke azt látja, hogy anyu mellett mindig más férfi fekszik reggel.
2023. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4


Arra sem adott normális választ. Ilyeneket mondott:


-Nem túl "k*rvás" az ágyban

-A férje amúgy is szeretett csajozni

-Meg igazából a férje nem is nagyon magyarázta meg


Már itt gondolkodtam, hogy valami nem okés kezd lenni.

2023. máj. 1. 14:57
 8/13 Crisopher ***** válasza:
93%
Elég beteges hazudozó az tuti. Most nyilván rosszul eshet neked, de hosszú távon jobban jártál így
2023. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
A véleményem az ha látod hogy akár töled valamit ne erőltesd hagyjál időt neki majd ki alakulnak a dolgok.
2023. máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

9


Más az, ha valaki úgy mondja, hogy "nem zárkózom el semmitől, de ismerjük meg egymást". Megint más, ha azt mondja, hogy "majd kialakul", "keress mellettem mást", "adok lakáskulcsot", utána meg "nekem nem kell senki".

2023. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!