Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nőnek mi az a határ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mi az a határ ameddig tetszik Neki, hogy harcolnak érte és a kapcsolatért, és hol tud ez az egész átcsapni egy negatív irányba?

Figyelt kérdés

Volt már komoly kapcsolatom korábban, aminek vége lett, 4 évig tartott, azt hittem nagyon sokáig, hogy ő, vagy ő volt életem szerelme, és soha többet nem fogok senkit tudni úgy szeretni, mint azt a bizonyos elsőt. Aztán teltek az évek, voltak rövidebb kapcsolataim, rengeteg randim, és nem olyan régen találkoztam azzal az emberrel akibe legalább annyira beletudtam szeretni, mint a legelsőbe, de pár hét után nagyon kellemes együtt töltött idő után, inkább szakított, online, mert munkájából adódóan nem volt ideje egy kapcsolatra, legalább is érvelt, és ezzel megelőzve azt, hogy később nagyobb fájdalommal váljunk el, inkább lezárta a kapcsolatot. Aztán letiltott, és azóta is teljesen ignorált.


3x próbáltam felvenni vele a kapcsolatot email formájában, mindannyiszor sikertelenül, már nem próbálkozok, nem szeretném zaklatni se, jól gondolom, hogy ez már veszett fejsze nyele, vagy lehet még esély, hogy meggondolja magát? járt már így valaki? hogy később az eldobó fél, hosszú idő után esetleg újra jelentkezik, és esetleg happy end-el tudott zárulni a történet?


2023. máj. 26. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem oldott fel és nem is ír vissza, akkor ne zaklasd!

Szerintem ha munkamániás, akkor tényleg nincs értelme a jövőben se, ha meg csak azzal takarózott, akkor végképp nincs, kell neked két év múlva is egy hazug? Ismerkedj, majd belebotlasz olyan emberbe, akinek te leszel az első.

2023. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, mennyi érzelmi analfabéta mászkál ezen az oldalon.


Ha egy nő csak húzni akarja az agyadat, meg azt akarja, hogy "harcolj" érte, az kb úgy néz ki, hogy beszól, hogy "Jajj, ne nézz már így, mindjárt elpirulok", miközben kivillantja a combját a miniszoknyából, a dekoltázsát babrálja, vagy megérinti a bicepszedet.


Ha letilt a rákba, akkor nem akarja látni a képedet, ez van.

2023. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellene fognod, hogy nem akar semmit.


ÉS túllépned.

2023. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"inkább lezárta a kapcsolatot. Aztán letiltott, és azóta is teljesen ignorált"


Lefordítom, csak mert voltam már ilyen helyzetben. Csak én voltam az, aki lezárta a kapcsolatot és miután ez megtörtént, az illető, akivel lezártam még írt pár utolsó utani, meg azutáni gondolatot. Udvarias, jól nevelt lány vagyok így tényleg finoman és kedvesen elköszöntem tőle újra. Majd letiltottam, mert nem érdekelt sem az, hogy miket gondol, sem az, hogy hiányzom neki. Egy füst alatt tiltottam a telefonszámát és az emailjét is. Több e-mail is érkezett utána, amik tiltottként azonnal a levélszemétbe kerültek.

Hogy van-e esély, hogy valaha feloldom? Soha az életben!

Nem tartotta tiszteletben a döntésemet, írogatott, keresett. Letiltottam, megkerülte, próbálkozott másképpen. Ez a kérésem figyelmen kívül hagyása, tiszteletlenség, és a másik módszeres zaklatása.

Egy kapcsolatért szakításig lehet küzdeni. Szakítás után (szerelem, barátság, rokoni kapcsolat) sirni kell, meggyászolni a kapcsolatot, továbblépni és hagyni a másikat is élni a saját életét, amit ezentúl nélküled szeretne folytatni. Hogy neked ez sz@r? Senki nem kételkedik benne, de a volt barátod, barátnőd szakított, meg még le is tiltott. Minek írogatsz e-mailt?

2023. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2023. máj. 26. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nemet mondok, szeretem, ha tiszteletben tartják.


A kételyekkel, a problémákkal, a bizonytalansággal lehet mit kezdeni. Ha azt mondom, hogy baj van vagy emiatt-amiatt nem érzem jól magam az adott kapcsolatban vagy nem érzem úgy, hogy bele tudnék nyugodtan mélyedni, azon lehet dolgozni. Ha azt fejezem ki, hogy szeretnék valamit, csak nehézkesen megy, azért lehet harcolni.



De ha azt mondom, hogy nem akarok semmit az illetőtől vagy szeretném vele lezárni, az ety végleges döntés, amiken minimum napokat, de akár heteket gondolkodtam és nem hobbiból hoztam meg azt a döntést.

2023. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!