Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mióta szakítottak nem eszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottak nem eszik és sokat fogyott?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm akivel a barátja úgy szakított 5 év után, hogy fél éve egy másik lánnyal kezdett kavarni a háta mögött majd konkrétan hetekre ghostingolta az 5 éves kapcsolatát és végül messenegeren megírta a barátnőmnek hogy van más és szakítani alar.

Szóval egy igazi bunkó.

A barátnőm covid óta sokat hízott ,+15-20 kilót felszedett és nem tudta leadni. közben végzetünk az egyetemen és irodai munkában dolgozunk mindketten szóval a sok ülés sem tett jót ennek.

Mindig is egy vékony lány volt és hát covid óta picit dagi,telt lett.

Most a szakítás óta (kb 1 hónapja volt talán) nem eszik kb semmit és folyamatosan edz. Kb az összes kilót leadta így sgy hónap alatt ami elég durva de most sem áll le. Gondolom a szívfájdal miatt sem tud enni, de a fejébe vette hogy a srác azsétt hagyta el mert meghízott és nem tudta leadni. Most pedig betegesen edz, nem eszik. Egy hónap alatt 15 kilót fogyni elég durva és attól félek hogy ugye hiába adta le a plusz lilókat, nem áll meg és anorexiába kergeti magát.

Mit tudok tenni?:( Ő a legjobb barátnőm és fáj látni hogy mit tesz magával.

24L



2023. máj. 29. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus, ha nem akar szólsz a szülőknek, testvérnek!
2023. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Az exe egy tapló, férfi szemmel is ez nem kérdés. Teljesen mindegy mivel volt problémája a csókának, nem fél évig csalni majd így ejteni kellett volna, hanem korrekten mondani ha gondja van, vagy szakítani.


De a kérdésre válaszolva, barátnődet megállítani nem tudod. Az irányt kell vele kicsit átformáltatni, hogy ha már vékony akar lenni akkor a sportosan feszes felé vegye ne a csontváz felé (mert az a pasik többségének se jön be). Zöldség-gyümölcs, csirke és halat vigyen be megfelelő mennyiségben, hogy az edzés mellé meglegyen a tápanyag, mert másképp a már meglévő izmai is totál leépülnek. 33/F

2023. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerencsétlen🥺 Istenem de sajnálom az ilyen lányokat. Tudom, hogy min megy keresztül. Nagyjából tudom, hogy mi mehet végig az agyában. Segíteni nem tudok, most én is így vagyok mint ő, és csak a gondolataimat tudom leírni.


- Azon kattogok, hogy ha ezt meg azt másképp csináltam volna, akkor lehet nem szakított volna velem

- Edzés: azért van, hogy megmutassa, hogy ér valamit, hogy bomba formája legyen és hogy levezesse a feszültséget

- ha megjegyzed neki akár pozitív, akár negatív értelemben, hogy fogyott, akkor azt ő pozitív megerősítésnek fogja minősíteni, ahogy én is

- este hívd el valahova, mert hídd el, hogy este kattog a legjobban, amikor elcsendesedik minden, amikor aludni kellene, de nem tud.

2023. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Szakítás után nekem sem volt étvágyam majd egy hónapig. Ezzel szerintem nem tudsz mit kezdeni kívülről, mármint persze beszélgess vele, vagyis inkább hallgasd meg a panaszait. A pszichológust is megpendítheted, ha úgy jön a ki lépés és vagytok olyan közeli kapcsolatban. Aztán vagy megfogadja vagy sem. De ő egy felnőtt nő, önálló akarattal. A sport egyébként jó, akármilyen őrülten is vágott bele. Sok ember ilyenkor menekül valamibe, hogy ne fájjon, és akkor már inkább ez, mint az alkohol. Szerintem ahogy múlik az idő, le fog ez magától csendesedni remélhetőleg még mielőtt kidől. De még nagyon sokáig lesznek rosszabb hullámok, mert ez nagyon nagy bizalomvesztés lehetett nem csak a csávóban, de akár önmagában, hogy mennyire ismerhet meg bárkit vagy bízhat a saját értékítéletében, és akár a hitében a gondviselésről és hasonlókról... De remélhetőleg olyan fél év múlva, meg pláne, ha talál valaki normálisat, már azt fogja majd mondani, hogy kellett ez a tapasztalat, hogy valami jobb jöhessen. Addig nagyon szuper, ha vannak barátai, akik kicsit kapaszkodók a normalitásba és szóval tartják. Rendes tőled, ha ezt vállalod.
2023. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Az a bajod hogy nem kövér ?


Idősebb vagyok jóval , ha láttuk baráti társaságban hogy valakinek a nője fogyózik akkor annak nemsokára új csavoja lesz.


Most O is ezt teszi lefogy hogy a párkapcsolati piacon használható értéket képviseljen

2023. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
A barátnőd átesett a paci másik oldalára, ami hamarosan nőgyógyászati kérdések megfogalmazására fogja kényszeríteni.
2023. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!