Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondjam el a családomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a családomnak?

Figyelt kérdés

2 és fél évig együtt voltam a barátommal és nagyon szerettem. Aztán megkergült, hazudozni kezdett egy csaj miatt, le akart vele feküdni, végül egy csókig jutottak...Nem akarnám tovább ezt részletezni, de szakítás kibékülés szakítás kibékülés következett. Mostmár mindenki haragszik rá a családomban, hogy miket tesz velem, de most úgy néz ki megint kibékültünk, de nem merem elmondani már.

Mert engem bántanak, hogy hülye vagyok mert kibékülök vele.

Mit tegyek, kérlek segítsetek...Bár sejtem hogy most is le fognak oltani páran...



2012. ápr. 30. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van a szüleidnek.
2012. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudom...de akkoris el kell mondanom nekik valahogy...

mert képtelen vagyok szakítani vele, mert szeretem.

2012. ápr. 30. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Első szerelmed ? mert akkor megértem, de hallgass a szüleidre.
2012. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első...:(
2012. ápr. 30. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal, elég nagy h*lye vagy, hogy mindig vissza mész hozzá. Szüleidnek igaza van.
2012. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakíts! Ha nem, akkor ne haragudj, de teljesen hülye vagy.
2012. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne mond el.
2012. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele,mert ha már most ezt tette veled akkor számíthatsz rá máskor is!Nem vesz téged komolyan!
2012. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vicky28 válasza:
Sztem csak játszadozik veled. Szakíts vele, és talán úgy könnyebb lesz a felejtés, ha találsz helyette vki mást.
2012. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!