Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van annak értelme, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak értelme, hogy egy szakítás után a lányok boldognak akarnak tűnni a volt pasijuk előtt?

Figyelt kérdés

pl. ha ő is ott van buliban, akkor csakazért is vidám, mosolyog, teszi magát stb. pedig belül nagyon fáj neki.


Ilyenkor a pasi mit gondol, mit érez magában?



2012. máj. 1. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
sértve érzi magát a férfiúi hiúságában, ezért lebüdösk*rvázza a volt párját. de egyiknek sincs semmi értelme
2012. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

ilyenkor a pasinak a csaj orra előtt fel kell szednie 3 csajt.

erre az ex megtörik féltékenységében és ő fog odajönni a pasihoz.

bevált nem egyszer.

2012. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem produkáltam magam az exemnek. Ő se nekem. Ez szerintem elég gyerekes dolog, úgyis tudja, hogy érzed magad...
2012. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát valahogyan viselkednie kell ilyen helyzetben, természetesen meg úgysem tud, mert a természetes viselkedése zavaró lenne a környezetnek. A többi verzió, hogy pl. Bömböl, vagy ordítva jelenetet rendez senkinek se jó. Marad az, hogy próbál vidámnak látszani. Nyilván egy friss szakítás után még tök érzékenyek az ex csápjai a lány érzéseire, tehát tudja, hogy a vidámság nem frankó, de akkor is ez a legjobb amit tehet szerintem.
2012. máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

Azért vidám ilyenkor mert megszabadult a csajtól, és szabadon élheti az életét kötöttségek nélkül.


mit érez magában:

-megkönnyebbülést

-felszabadulást

-teher leesését a válláról

2012. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!