Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mi?

Figyelt kérdés
Az exem 3 hónapja szakított velem 4 év után.Tartjuk a kapcsolatot, mert szükségünk van egymásra.Mindkettőnknek ez az első nagy szerelem. Már van egy másik barátnője kb 1 hónapja.sokat veszekednek miattam és én mondtam is, hogy félre állok, miattam ne veszekedjenek, de ő azt hajtogatja, hogy szüksége van rám és, hogy hiányzom neki. Minden hétvégén találkozunk.Amikor még csak 1 hete voltak együtt megcsalta velem a barátnőjét. Akkor mondtam neki, hogy kész vége innentől nem találkozunk nem beszélünk. De ő felhívott, hogy nem bírja ki, hogy ne lásson. Miért csinálja ezt? azért szakított mert elmúlt a szerelme. A lány meg már egy jó ideje tetszett neki. Ha kellek neki, akkor miért szakított? HA ne kellek, akkor miért keres, mikor a kapcsolata mehet rá, pedig állítása szerint már szerelmes a lányba. Most hétvégén is elég közel került a megcsaláshoz. Plusz titokban beszélgetünk úgy, hogy a barátnője ne tudja meg.MIÉRT? Még mindig szeretem őt, de nem fogom direkt módon visszacsábítani, nem is lenne értelme.Elveszíteni se akarom teljesen. De ennek így semmi értelme. 21/L 23/F

2012. máj. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez eléggé bonyolult és nem igazán tudok tanácsot mondani. :/

A fiú szerintem nem tud választani. Sokáig voltatok együtt és az évek összekötnek titeket...

2012. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találta meg a csajban azt, amit keresett.De ne huzd sokáig így,mert neki ez kényelmes....neked meg kellemetlen.Válasszon!!!!
2012. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért szakított, mert már nem dúl benne a nagy szerelem, a feltétlen boldogság, vágy...stb.


De azért nem enged el, mert még a régi szép emlékek kötik, de ezt már megette a fene, ha csak ennyi köti hozzád.


Engedd el, ez már rendesen működni nem fog, mert csak az emlékeknek szerelme. És amint itt bizonyítottad, a kommunikáció is halott köztetek, hiszen tőlünk kérdezed, ahelyett, hogy vele beszélnéd meg.


29/F

2012. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!